Oryginalne łóżka od „Śnimisie” i Made for bed.

Raczej nie trzeba przypominać naszym czytelnikom o tym, że komfortowe łóżko jest najważniejszym wyposażeniem każdej sypialni. Zarówno tej przeznaczonej dla dorosłych jak i dla dzieci. A jeśli komfortowe łóżko wyróżnia się jeszcze dobrym designem to mamy wtedy łóżko doskonałe. Zadania stworzenia takiego łóżka podjęły się dwie marki – Śnimisie oraz Made for bed. Co z tego wynikło? Zobaczcie!

Łóżka marki „Śnimisie” wykonane są z bardzo wytrzymałej sklejki, która charakteryzuje się sporą elastycznością. Taka konstrukcja jest bardzo trwała i posłuży nam przez długie, długie  lata. Ciekawostką jest, że podczas produkcji nie zużyto żadnych gwoździ i wkrętów. To samo się tyczy montażu, podczas którego nie potrzebne są nam żadne śruby, wkręty i nakrętki. Łóżka składa się metodą „na wcisk”. Jest to metoda bardzo prosta, a zarazem solidna.

lozko_ze_sklejki_snimisie_zaglowek_madeforbed_1
[alert type=white ]Impulsem dla projektantów do stworzenia właśnie takiego łóżka były konstrukcje z drewna, które wznosi się bez użycia gwoździ.[/alert]

Brak  na naszym rynku odpowiednich zagłówków do łóżek tego typu sprawił, że do współpracy została zaproszona marka Made for bed, która tworzy piękne w swojej prostocie i bardzo oryginalne zagłówki do łóżek. Po wielu miesiącach pracy światło dzienne ujrzały łóżka, które wyróżniają się bardzo ciekawym designem i prostą formą. Łóżka nadają się zarówno do sypialni dorosłych jak i do pokoju dziecka.

lozko_ze_sklejki_snimisie_zaglowek_madeforbed_2 lozko_ze_sklejki_snimisie_zaglowek_madeforbed_3 lozko_ze_sklejki_snimisie_zaglowek_madeforbed_4