Narożnik z ekoskóry? – Tak!

Ekologiczna skóra to syntetyczny substytut, który nie dość że jest idealnym odzwierciedleniem skóry naturalnej to na dodatek mniej kosztuje. Oczywiście zalety ekoskóry nie kończą się wyłącznie na cenie.

 

Skóra ekologiczna jest lepsza bo przy jej produkcji nie wykorzystuje się zwierząt! Na szczęście dla coraz większego grona nabywców ten argument jest ważny. Dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania takiego tworzywa w czystości. Jest to dużo łatwiejsze niż w przypadku skóry naturalnej, a nawet tkaniny. Ubrudzoną powierzchnię wystarczy wyczyścić ściereczką namoczoną w wodzie z mydłem, a potem przetrzeć ją do sucha. Warto też zauważyć, że skórę ekologiczną można barwić na wiele różnych kolorów. Z dopasowaniem odpowiedniej kolorystyki nie powinno więc być problemów. Narożnik z ekoskóry będzie więc idealnym rozwiązaniem w salonie.

naroznik_rancho_1

Rancho – modułowy narożnik w stylu vintage.

Producent, firma Agpol stworzyła narożnik, który posiada pięć dużych poduch, dwie małe oraz ozdobne wałeczki. Całości charakteru nadają przeszycia na tapicerce. Dzięki systemu modułowemu narożnik można odpowiednio dopasować do wnętrza. Materiałem obiciowym jest oczywiście skóra ekologiczna. Narożnik prezentuje się wyśmienicie i doskonale odnajdzie się we wnętrzach nawiązujących do stylów industrialnych.

 

naroznik_rancho_2 naroznik_rancho_3