Frame – Meble nie tylko młodzieżowe.

Kolekcja mebli Frame posiada minimalistyczną, kubiczną formę. W połączeniu z kolorowymi wykończeniami idealnie sprawdzi się we wnętrzach loftowych jak i klasycznych.

Osoby uwielbiające ciepły, kolorowy i pozytywny design będą bardzo zadowolone z efektu jaki stworzą meble. Swoimi barwami przełamią neutralną kolorystykę wnętrza. FRAME, podobnie jak marka Timoore dają klientom możliwość personalizacji mebli. Kreatywność projektantów stwarza możliwość odrębnego wyboru koloru korpusu oraz barwy ram.

pokoj_dla_ucznia_3
meble-mlodziezowe-1
meble-mlodziezowe-2

Duże wrażenie robi szeroki wybór kolorystyczny. Korpusy mebli oferowane są w dwóch wariantach: palecie DESIGN (ciemno-grafitowe wykończenie dębu, zestawione z kolorowymi ramkami) i stonowanej odmianie NATURAL (korpus w naturalnej okleinie dębowej). Takie połączenia świetnie nadadzą się do pokoi młodzieżowych oraz dziecięcych. Dobrze odnajdą się także we wnętrzach dorosłych fanów niestereotypowego designu. Fronty obu wersji kolorystycznych wykonane są z płyty MDF. Płyta lakierowana jest w kolorze kremowym.

meble-mlodziezowe-3
meble-mlodziezowe-4

 

Duże możliwości twórcze daje również wybór kolorów ram mebli. Kolory, które można wybrać są energetyczne i soczyste. Uwagę przyciągają masywne ramy brył. Urok FRAME tkwi również w charakterze wykończenia – a mianowicie w ściętych uchwytach, któe przybierających formę trójkątów wtopionych we front mebla.

meble-mlodziezowe-5

Kolekcja FRAME od Timoore to meble w których odnajdziecie klasę, luz i nowoczesny DESIGN – czyli wszystkie aspekty, które powinny zawierać się w naprawdę wartościowych meblach. Na dodatek meble te nie są przeznaczone wyłącznie do pokojów dziecięcych. Frame to meble dla każdego.

meble-mlodziezowe-6