Sofa na metry.

Szukasz sofy krótkiej, a może jednak długiej. Chcesz aby zginała się w narożnik, albo pełniła rolę fotela. A może wolisz po prostu postawić komfortową wyspę. VANK_BELONG pozwoli stworzyć wymarzony układ. Uzupełnieniem jest stalowy stolik, który dodatkowo poszerza warianty wykorzystania elementów tej sofy.

 

BELONG to sofa polskiej marki VANK. Mebel możemy układać w dowolne kompozycje. Prosta forma  trafi w gusta każdego, kto ceni sobie nowoczesność i minimalizm.

Sofa BELONG charakteryzuje się geometrycznymi kształtami, uporządkowanym konturem i podłokietnikami uniesionymi niczym skrzydła, które nadają konstrukcji lekkości. Miękkie elementy sofy projektanci osadzili na stalowej czarnej ramie. Jej design sprawia, że pasuje zarówno w minimalistycznych, nowoczesny wnętrzach, ale z powodzeniem odnajdzie się również w przestrzeniach komercyjnych. VANK_BELONG dostępna jest między innymi w tkaninie Blazer – wełnie o fakturze przywodzącej na myśl miękki filc oraz Synergy ze szlachetnej wełny nowozelandzkiej dostępnej w aż 75 odcieniach.