Targi dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 już za nami!

Trzecia edycja targów niezależnego dizajnu SILESIA BAZAAR Dizajn już za nami. Impreza odbyła się w weekend 18-19 lutego w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym jako wydarzenie towarzyszące 4 Design Days.

Targi SILESIA BAZAAR zgromadziły w jednym miejscu kilkudziesięciu projektantów przedmiotów użytkowych, oryginalnej biżuterii, akcesoriów i dekoracji do domu. Wśród wystawionych produktów spotkać można było ogrody w słoikach, tapety w oryginalne wzory, niebanalne meble, przedmioty z naturalnego drewna – miski, deski, pojemniki, autorską ceramikę, biżuterię wykonaną przy pomocy druku 3D, unikatowe ilustracje i plakaty, czy wyposażenie wnętrz „z odzysku” – poddane renowacji lampy fabryczne lub dekoracje tworzone w nurcie upcyklingu. Podobnie, jak przy okazji poprzednich targów przewidziano strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Zapewniono również miejsce dla młodych projektantów z partnerskich uczelni – ASP w Katowicach i Szkoły Form i Przestrzeni KSA. Nie zabrakło strefy Relaksu i Gastro ze smakołykami ze śląskich lokali gastronomicznych.

[alert type=white ]4 Design Days to największa w Polsce impreza w branży architektury i wzornictwa. SILESIA BAZAAR Dizajn vol.3 towarzyszy wydarzeniu od pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 roku. Podobnie, jak ostatnio, połączenie dużego branżowego kongresu z targami dla niezależnych projektantów i producentów spotkało się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem ze strony osób biorących udział w dniach otwartych 4DD.[/alert]

Tymczasem przed nami w pierwszej połowie roku jeszcze dwa wydarzenia dedykowane niezależnej modzie i dizajnowi: SILESIA BAZAAR Kids vol. 4 w ramach Festiwalu Świadomych Rodziców i SILESIA BAZAAR vol.6.
Więcej informacji na temat targów i kolejnych wydarzeń z cyklu SILESIA BAZAAR na silesiabazaar.pl oraz na facebook.com/silesiabazaar

Zapisz