3 niezwykle przydatne produkty dla entuzjastów ekologii i zero waste.

Lunchbo wielorazowego użytku

Ekologia i produkty w stylu zero waste naturalnie stały się częścią naszego życia. Na szczęście nasza świadomość w kwestii walki o czystsze środowisko jest coraz większa. Szklane butelki na wodę, papierowe słomki czy woreczki zakupowe wielorazowego użytku nikogo już nie dziwią. Jakie jeszcze produkty to absolutny Must Have dla entuzjastów ekologii i trendu Zero Waste?

1. Kubek termiczny Contigo

Niezależnie od tego, czy mówimy o osobie jeżdżącej w podróże służbowe, świeżo upieczonej mamie, czy babci, która uwielbia spędzać czas na swojej działce, kubek terminy sprawdzi się u każdego. Wszyscy przecież chcemy mieć pod ręką swój ulubiony gorący napój, zawsze i wszędzie.

100% szczelności

Kubek tego typu powinien być niezawodny w każdej sytuacji. W domu, podczas spaceru po okolicznym parku, a także podczas podróż tych małych i tych dużych. Produkty Contigo z wygodną, autorską technologią Autoseal dają gwarancję szczelności w każdych warunkach, pozwalają również na automatyczne zamykanie się ustnika po puszczeniu przycisku. Idealny dla osoby aktywnej i zabieganej, takiej, która nie chce co sekundę sprawdzać czy nic nie zostało zalane.

5 godzin ciepła

Możliwość napicia się ulubionej kawy podczas zabieganego dnia lub herbaty w trakcie górskiej wędrówki jest nieoceniona. Podstawą idealnego kubka jest długie trzymanie ciepła, warto więc poszukać takich modeli, które zapewnią idealną temperaturę napoju przez wiele godzin. Inaczej jego funkcja mija się z celem.

Zero waste

Na fali zmian do własnego kubka można zamówić  napoje w większości kawiarni i restauracji, a nawet otrzymać zniżkę z tego tytułu. Czemu w takim razie mielibyśmy nie zdecydować się na używanie kubka wielorazowego użytku, skoro możemy tym ograniczyć nasz negatywny wpływ na planetę?

Spersonalizowany design

Dostępność różnych wersji kubków sprawia, że nie tylko nie można przejść obok niego obojętnie, ale każdy znajdzie produkt z wzorem idealnie pasującym do osobowości i oczekiwań. Warto dodać, że produkty Contigo są niezwykle poręczne i są dostosowane zarówno do damskiej jak i męskiej dłoni.

Oszczędność

Jeśli chcemy zacząć prowadzić oszczędny tryb życia musimy pożegnać się z kupnem produktów, które posłużą nam tylko przez moment. Postawy na rzeczy wykonane z dobrych materiałów. Aby podciągnąć nasz domowy budżet możemy również zweryfikować nasze codziennie wydatki. Kolejna kawa w swojej ulubionej kawiarni i wydanie ot tak kolejnych kilkunastu złotych? A może warto kupić jeden kubek, w którym sami będziemy przygotowywać swoje ulubione napoje „na wynos”. Wystarczy chwila i możemy zaoszczędzić bardzo fajną kwotę, a jeden porządny kubek będzie służył przez lata.

Cogito - kubki termiczne purpurowy i niebieski

2. Tkaniny śniadaniowe Boc’n’Roll

Czy możemy zastąpić folię aluminiową lub papier śniadaniowy bez szkody dla naszego śniadania? Oczywiście! Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – tkaniny śniadaniowe Boc’n’Roll.

Ekologiczne pakowanie kanapek

Chusta Śniadaniowa Boc’n’Roll, to możliwość idealnego i co ważne ekologicznego sposobu na pakowanie kanapek, bułek czy bagietek. Nie musisz już marnować papieru i folii, a także martwić się o to, że pojemniki śniadaniowe zajmą zbyt dużo miejsca. Chusta dostosuje się do różnych wielkości i kształtów posiłku, utrzyma Twoje śniadanie w niezmienionej formie, pieczywo dłużej pozostanie świeże.

Higiena

Tkanina posłuży Ci także jako higieniczna serweta. Sos z kanapki pobrudził Boc’n’roll? Żaden problem, wystarczy uprać materiał, po wysuszeniu możesz ponownie jej używać. Energetyczne wzory i kolory wprawią Cię w dobry nastrój od samego rana. Śniadanie w rytmie zero waste? Tylko z chustami Boc’n’Roll!

Specyfikacja:

⦁ Materiał: 100% Poliester – Tworzywo wolne od związków BPA.
⦁ Rozmiar: po złożeniu standardowo 15,5 x 11cm,
po rozłożeniu 54 x 32cm (model TILES)
Cena: 29,99 zł

Gdzie kupić: https://www.zabierzkoniecznie.pl/

Lunchbo wielorazowego użytku

3. Ręcznik treningowy Dr. Bacty

Gdy masz już kubek termiczny napełniony kawą, prowiant owinięty śniadaniową tkaniną, zabierz jeszcze ze sobą ręcznik treningowy Dr. Bacty z ciekawym printem i udaj się prosto na siłownię albo basen.

Kolor

Nie tylko wielkie zmiany, ale i drobne detale warunkują nasze samopoczucie, dlatego pozbądź się szarości i wprowadź kolor do swojego życia. Jeśli przygotowując się do wyjścia dodasz do swojej torby treningowej kilka mocniejszych akcentów, dostaniesz jeszcze większego powera. Idealny będzie ręcznik treningowy w energetycznych kolorach.

Szybkoschnący i chłonny

Ręcznik treningowy Dr. Bacty jest szybkoschnący i charakteryzuje się wysoką chłonnością, dokładnością wykonania oraz gramaturą. Do jego produkcji wykorzystywana jest certyfikowana technologia Polygiene®, hamująca rozwój bakterii i powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ręcznik charakteryzuje się przedłużoną trwałością i jest przyjazny dla środowiska już na etapie procesu produkcji.

Specyfikacja:

⦁ Materiał: 100% ultramikrowłókno (85% poly, 15% nylon)
⦁ Wykończenie: Polygiene
⦁ Rozmiar: 43×90 cm (rozmiar m)
⦁ Waga: 86,5g
⦁ Chłonność: ~400g wody
Cena: 29.99 zł

Gdzie kupić: https://drbacty.com/

ręczniki w energetycznych kolorach