Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Meblicante – meble dla poszukujących komfortu w swoim biurze.

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę, że dobór odpowiednich mebli do biura jest kwestią niezwykle ważną. Przypomnijmy sobie wszystkie te sytuacje, gdy jeszcze nie mieliśmy wpływu na ich zakup, jako pracownicy – tu fotel nie był wygodny, tu biurko za niskie. Czemu warto spojrzeć na to z tej perspektywy?

Jeżeli obecnie planujesz zakup mebli do swojego biura, to pamiętaj, aby zadbać o komfort zarówno swój, jak i swoich pracowników. Przed chwilą przypomniałeś sobie, jak bardzo niewłaściwe meble potrafią uprzykrzyć życie pracownika. Nie jest to jednak jedyny problem. Pamiętaj, że meble mają duży wpływ na wydajność pracy – w końcu kilka godzin w fotelu, który najlepsze lata ma już za sobą, jest bardzo wątpliwą przyjemnością.

A co z prestiżem?

W przypadku zakupu mebli warto również pamiętać o aspekcie, jakim jest prestiż. Oczywiście nie dla każdego musi on być kwestią najważniejszą, jednak bez problemu znajdziemy wiele sytuacji, gdy prestiżowy wygląd naszego biura czy gabinetu – na który składają się oczywiście również meble – może być dla nas niezwykle korzystny.Z jednej strony spójrzmy na gabinet szefa czy innego, wysokiego rangą, pracownika – w przypadku, gdy będzie miał on spotkanie z ważnym klientem czy partnerem biznesowym, dobre wrażenie i prestiżowe otoczenie może mieć znaczący wpływ na przebieg rozmowy i nastawienia drugiej osoby. Dodatkowo, łatwiej będzie nam zatrudniać zdolne osoby, jeżeli zapewnimy im odpowiednie warunki pracy – każdy potencjalny pracownik będzie zachwycony faktem, że jego potencjalne miejsce pracy jest wygodne i znakomicie się prezentuje. Cóż wszakże może świadczyć o nas fakt, że oferujemy swoim pracownikom byle jakie biurko czy obdarty fotel?

Gdzie szukać odpowiednich mebli?

Skoro już wiemy, że meble w naszym biurze są kwestią niezwykle ważną – gdzie powinniśmy ich poszukiwać? Ze swojej strony gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Meblicante. Z jednej strony już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.meblicante.pl, z drugiej – doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób woli zobaczyć meble „na żywo” – dlatego zapraszamy do odwiedzenia sklepów w Krakowie, Katowicach oraz Warszawie.

Sklep Meblicante zajmuje się kompleksowym wyposażaniem zarówno biur, jak i przestrzeni komercyjnych. W ich ofercie znajdziemy dosłownie wszystko, co może być nam potrzebne, aby odpowiednio urządzić przestrzeń naszego biura. W ofercie znajdują się wszystkie niezbędne meble, takie jak np. lady recepcyjne, stoły konferencyjne czy stricte meble do gabinetów. Nie zapomniano również o fotelach, krzesłach oraz kanapach.

To jednak nie wszystko. Jeżeli potrzebujemy więcej niż same meble – zdecydowanie się na Meblicante będzie bardzo dobrym wyborem. W ich ofercie znajdziemy oświetlanie, wykładziny biurowe, okleiny ścienne, rolety, żaluzje czy nawet kuchnie biurowe! Dzięki tak szerokiej ofercie, odwiedzając jeden sklep, możemy kompleksowo wyposażyć wszystkie pomieszczenia.

Projekty wnętrz

Chyba każdy z nas chciałby zobaczyć, jak będzie wyglądało nasze biuro, zanim zostanie urządzone. W końcu może okazać się, że to jednak nie to, że inaczej sobie to wyobrażaliśmy. To absolutnie zrozumiałe. Dlatego właśnie firma Meblicante dla swoich klientów przygotowuje wizualizacje – zupełnie za darmo! Wszystko po to, aby meble oraz inne akcesoria były idealnie dopasowane do oczekiwań klienta a ten, po prostu, był jak najbardziej zadowolony z końcowych efektów!

Leasing

Czy warto kupować najtańsze meble? Naszym zdaniem – nie. W końcu mają służyć nam latami, a pamiętajmy, ze będą intensywnie eksploatowane. Dlatego właśnie Meblicante oferuje swoim klientom meble w leasingu. Wszystko po to, aby mogli sobie oni pozwolić na meble, które spełnią wszystkie ich oczekiwania i będą długo spełniały swoje funkcje.

Wszystko, czego potrzebujesz

Jak widać, Meblicante oferuje naprawdę wiele. Warto dodać, że usługa transportu, montażu mebli czy późniejszego serwisu również jest dostępna dla ich klientów – jeżeli tylko tego potrzebują. Pamiętaj też, że w przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, pracownicy sklepów z przyjemnością Ci pomogą.

Wybór mebli biurowych może nie być łatwy, ale pamiętajcie, że to decyzja na lata. Dodatkowo, jak wspominaliśmy na samym początku, meble mogą mieć wpływ chociażby na wydajność naszych pracowników. Warto postawić na rozwiązania solidne i sprawdzone. Zapraszamy również raz jeszcze do salonów lub na stronę internetową sklepu Meblicante – jesteśmy pewni, że znajdziecie tam rozwiązania idealne dla Was!

www.meblicante.pl

Przeczytaj też