Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Skandynawskie meble Oliver Furniture.

Oliver Furniture to skandynawska marka, która stworzyła kolekcję mebli przywodzącą na myśl nadmorskie klimaty, letnią atmosferę, domki na plaży, powab lekkości.

Inspirowane naturą, funkcjonalne i bardzo zjawiskowe meble stworzą we wnętrzu spokojną, niekrzykliwą atmosferę, która jest jakże specyficzna dla skandynawskiego stylu życia.

Skandynawowie rodzą się z darem projektowania przedmiotów, które są piękne, proste i chyba nigdy się nie nudzą. Marka Oliver Furinture udowadnia to wypuszczając na rynek swoją najnowszą kolekcję mebli, która dostępna jest już w Polsce w sklepie Scandinavian Living.

Prosta bryła mebli, bez przekombinowania pozwala łączyć je z innymi meblami, które utrzymane są w bardziej staromodnych stylach. W kolekcji mebli od Oliver Furinture znalazły się zarówno meble dla dzieci jak i dla dorosłych użytkowników. Dorośli mogą wybrać inną kolorystykę i postawić na czarne meble. Sprytne połączenie ich z białym kontrastującym wnętrzem stworzy niesamowity efekt końcowy tworząc wnętrze bardzo gustowne i oryginalne.

meble_oliver_furniture_2
meble_oliver_furniture_1

meble_oliver_furniture_3

meble_oliver_furniture_4

meble_oliver_furniture_5

meble_oliver_furniture_6

 

Przeczytaj też