Psst! Kliknij Tutaj i dowiedz się więcej o zdrowym gotowaniu!

Skandynawskie meble Oliver Furniture.

Oliver Furniture to skandynawska marka, która stworzyła kolekcję mebli przywodzącą na myśl nadmorskie klimaty, letnią atmosferę, domki na plaży, powab lekkości. Inspirowane naturą, funkcjonalne i bardzo zjawiskowe meble stworzą we wnętrzu spokojną, niekrzykliwą atmosferę, która jest jakże specyficzna dla skandynawskiego stylu życia.

 

Skandynawowie rodzą się z darem projektowania przedmiotów, które są piękne, proste i chyba nigdy się nie nudzą. Marka Oliver Furinture udowadnia to wypuszczając na rynek swoją najnowszą kolekcję mebli, która dostępna jest już w Polsce w sklepie Scandinavian Living.

Prosta bryła mebli, bez przekombinowania pozwala łączyć je z innymi meblami, które utrzymane są w bardziej staromodnych stylach. W kolekcji mebli od Oliver Furinture znalazły się zarówno meble dla dzieci jak i dla dorosłych użytkowników. Dorośli mogą wybrać inną kolorystykę i postawić na czarne meble. Sprytne połączenie ich z białym kontrastującym wnętrzem stworzy niesamowity efekt końcowy tworząc wnętrze bardzo gustowne i oryginalne.

meble_oliver_furniture_2

meble_oliver_furniture_1

meble_oliver_furniture_3

meble_oliver_furniture_4

meble_oliver_furniture_5

meble_oliver_furniture_6

Przeczytaj też