3 pomysły na otwartą kuchnie.

Jeszcze nie tak dawno kuchnia była skrywana w osobnych pomieszczeniach. Dziś coraz częściej można spotkać otwartą kuchnię, którą łączy się z salonem. Taka kombinacja pozwala uzyskać większą przestrzeń jednak  należy ją odpowiednio zaaranżować. W końcu będzie spełniać również rolę reprezentacyjną.

Dzisiejsze kuchnie to bardzo nowoczesne rozwiązania o których jeszcze kilkanaście lat temu nawet byśmy nie pomyśleli. Specjalne systemy ułatwiające użytkowanie są niesamowite. Zobaczcie sami. Oto 3 pomysły na otwartą kuchnię, które zostały zaaranżowane meblami z oferty firmy Mebin.

Spis treści

ArtModulo

otwarta_kuchnia_1

Nowoczesne bryły mebli w połączeniu z równie nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi są szczególnie polecane dla osób ceniących sobie wygodę. Wyposażenie mebli w elektryczne systemy wspomagania wysuwu senso drive, czy zawiasy posiadające zintegrowany system domykania zachęcają do użytkowania nawet najbardziej wymagające osoby. A jeśli jednak zdecydujemy się na oddzielenie kuchni od salonu możemy to zrobić za pomocą ekranów sterowanych elektronicznie. Połączenie mebli z tej samej linii w salonie i kuchni tworzą wnętrze, które jest wizytówką dobrego smaku.

Moon

otwarta_kuchnia_2

Nowoczesna stylistyka, czarne szkło, oświetlenie LED, światło we wnętrzach szuflad, które uruchamiane jest poprzez czujnik ruchu to rozwiązanie dla osób ceniących sobie elegancję i szyk. Całość kolekcji tworzy niesamowite wrażenie wizualne.

Toskania

otwarta_kuchnia_3

Propozycja dla miłośników włoskiego stylu. Klasyczne meble idealne do przestronnych rezydencji. Frezowania i doskonale wyszlifowane powierzchnie pokryte lakierem podkreślają szlachetność litego drewna. Salon połączony z taką kuchnią będzie prezentował się gustownie i z klasą.