Nowoczesne narożniki.

Narożnik niekoniecznie musi mieć kąt prosty w linii siedziska, bowiem nie zawsze taki dla niego się znajdzie w mieszkaniu. Co więcej, narożnik wcale nie musi stać w rogu pomieszczenia.

Nowoczesne wnętrza wymagają nowych pomysłów aranżacyjnych. Z nietypowym wyzwaniem zmierzyli się projektanci mebli Etap Sofa  tworząc kolekcję Mateo i Meander.

naroznik-meander-1

Etap Sofa korzystając z możliwości, jakie dają zestawy modułowe, wprowadziła do swojej oferty kolekcje o specjalnie wyprofilowanych elementach. Moduły z założenia pozwalają na dowolne kombinacje i optymalne ułożenia wypoczynku. Dodanie do nich zaokrąglonych narożników zewnętrznych i wewnętrznych pozwoliło sprostać nowym wyzwaniom.

W tego typu rozwiązaniach nie chodzi zawsze o wykorzystanie dostępnej powierzchni w niewielkich mieszkaniach, gdzie liczy się każdy centymetr. Coraz częściej wynika to z zabawy aranżacją, z przyjemności czerpanej z przestrzeni, ze sprawdzenia możliwości designu, zwłaszcza w metrażach, które na taką grę mogą sobie pozwolić – podsumowuje Jarosław Szurpicki, Brand Manager marki Etap Sofa i NewLook.

naroznik-meander-2
naroznik-meander-3
naroznik-meander-4
naroznik-mateo-1
naroznik-mateo-2
naroznik-mateo-3