4 pomysły na urządzenie salonu.

Urządzenie salonu nie jest łatwym zadaniem. Najważniejsze jest  aby podczas jego planowania wybrać odpowiednie meble. To one w dużym stopniu nadają mu swoistego charakteru. Pomysłów na urządzenie jest wiele. My pokażemy cztery: będzie salon przytulny, odważny, klasyczny oraz dynamiczny. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Salon przytulny ze szczyptą fantazji.

Salon jest wyposażony w kolekcję mebli Bonita. Są one inspirowane stylem z lat 60. Posiadają lekką prostą formę, którą przełamuje interesująca biżuteria meblowa. Podświetlane wnętrza szafek zwracają uwagę, a koronkowe nóżki mebli dodają kolekcji uroku. Ciekawym meblem z kolekcji Bonita jest interesująca kompozycja szafki-barku z regałem.

salon-1
salon-2

Odważnie, awangardowo.

ArModulo to kolekcja, która jest odzwierciedleniem nowoczesnych trendów we wzornictwie. Ciekawe zestawienia: szkło, tkanina obiciowa, ekologiczna skóra a także intensywne barwy, powierzchnie gładkie i błyszczące. Jeśli do tego dodamy tak absorbujące rozwiązania jak na przykład w komodzie gdzie każdy bok licuje z frontem, a po naciśnięciu frontu szuflady wysuwa się ona w całości to są to cechy, które świadczą o nowoczesnym charakterze tej kolekcji.

salon-3
salon-4

 Klasycznie, ale nowocześnie.

Zwolennikom klasyki zapewne spodoba się kolekcja Corino, która wykonana jest z drewna dębowego oraz naturalnej okleiny dębowej. O dobrym stylu świadczy przecież szlachetny materiał i solidne rzemiosło. A jeśli dodać do tego współczesne wzornictwo to otrzymamy klasykę w nowoczesnym wydaniu. Interesującym elementem mebli jest światło LED, które dyskretnie oświetla wnętrza mebli. Zwróciliśmy też uwagę na panel TV z drzwiami przesuwnymi. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które w zależności od sytuacji pozwoli przemienić salon w przestrzeń dla gości lub w wygodne miejsce przeznaczone do oglądania telewizji.

salon-5
salon-6

Dynamicznie i pasjonująco.

W takim stylu można urządzić salon meblami Flamenco. Meble kojarzą się z Andaluzją i jej tańcem pełnym pasji oraz ekspresji. Flamenco to meble na wysoki połysk w kolorystyce głębokiej czerni, czerwonych akcentów oraz ciepłego odcienia palisandrowych aplikacji. Są to meble bardzo funkcjonalne i wygodne w aranżacji. Zwróćcie uwagę na witrynę z półkami, która podświetlona jest czerwonym światłem LED. Bardzo interesujący mebel z piękną dekoracyjną aplikacją.

salon-7

salon-8

Kolekcje mebli firmy Mebin.