Nowa kolekcja tapet Giardini.

Włoska firma Giardini zajmuje się produkcją ekskluzywnych tapet, a korzenie jej działalności sięgają 1882 roku. Aby zaprezentować najnowszą kolekcję do Warszawy przybył Ozkan Cabitkan (Business Developer) korzystając z zaproszenia sieci salonów Dekorian, które są wyłącznym partnerem handlowym Giardini w Polsce.

Spis treści

OPIUM

Kolekcja, która stylistycznie czerpie z Bliskiego Wschodu oraz Indii. Cechuje się złotymi i srebrnymi wzorami. Motyw, który dominuje został połączony z ozdobnym paskiem, który uzyskiwany jest z naturalnych minerałów. Uzupełnieniem tej kolekcji są trzy gładkie tapety z jednokolorowych tkanin.

tapeta_giardini_opium_1

tapeta_giardini_opium_2

tapeta_giardini_opium_3

 

SAUVAGE

Kolekcja w której przeważają subtelne, naturalne odcienie od jasnego beżu po ciemny brąz połączone z akcentami wyrazistych kolorów. Tapety z kolekcji Sauvage przeznaczone są do śmiałych i nowoczesnych wnętrz jednak dla osób, które gustują w bardziej tradycyjnych aranżacjach Giardini przygotowało dwa wzory z wiskozy inspirowane architekturą mauretańską.

tapeta_giardini_sauvage_3
tapeta_giardini_sauvage_1

tapeta_giardini_sauvage_2

tapeta_giardini_sauvage_4

ZENITH

Kolekcja nawiązuje stylistycznie do starożytności. Przewodni motyw projektanci połączyli z pasami oraz stylizowanymi geometrycznymi kształtami. Urozmaiceniem kolekcji są okładziny o zróżnicowanych fakturach w dwóch intensywnych kolorach.

tapeta_giardini_zenith_1

tapeta_giardini_zenith_3

 

tapeta_giardini_zenith_2

Wszystkie trzy nowe kolekcje tapet Giardini będą dostępne w salonach sieci Dekorian od połowy maja 2014 roku. Dodatkowe informacje na ich temat znaleźć można na stronie https://www.giardiniwallcoverings.it/