OKi – futurystyczna kolekcja mebli.

Osoby, które cenią sobie oryginalne wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania na pewno zainteresują się najnowszą futurystyczną kolekcją mebli OKi. Kolekcja została stworzona przez firmę Mebin – jednego z liderów rynku mebli skrzyniowych w Polsce.

Kolekcja OKi składa się z wielu elementów: kilka rodzajów szaf, szafek, komód, narożników z półkami i panelu TV. Jest też stół, stolik kawowy, komplet krzeseł – krótko mówiąc jest to kompletne wyposażenie salonu. Interesującym rozwiązaniem jest udostępnienie aż 14 rodzajów zestawów meblościanki, którą możemy skomponować według własnych potrzeb oraz preferencji. Tak duża ilość wariantów wynika z modułowej funkcji mebli oraz bogatego asortymentu.

Tym razem Mebin postawił na szkło oraz naturalną okleinę. Naturalna okleina dębowa blatów, cokołów oraz narożników świetnie kontrastuje z delikatnie zaokrąglonymi frontami szaf, szafek i komód, które wykonano z czarnego szkła lacobel. Efekt jest nieco futurystyczny, a dodatkowo podkreślają go uchwyty z czarnego niklu oraz oświetlenie – punktowe lub rozproszone, które po mistrzowsku akcentuje oryginalny rysunek brył oraz wydobywa piękno eksponowanych przedmiotów.

mebin_OKi_1
mebin_OKi_2
mebin_OKi_3
mebin_OKi_4