Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Osoby, które cenią sobie oryginalne wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania na pewno zainteresują się najnowszą futurystyczną kolekcją mebli OKi. Kolekcja została stworzona przez firmę Mebin – jednego z liderów rynku mebli skrzyniowych w Polsce.

 

Kolekcja OKi składa się z wielu elementów: kilka rodzajów szaf, szafek, komód, narożników z półkami i panelu TV. Jest też stół, stolik kawowy, komplet krzeseł – krótko mówiąc jest to kompletne wyposażenie salonu. Interesującym rozwiązaniem jest udostępnienie aż 14 rodzajów zestawów meblościanki, którą możemy skomponować według własnych potrzeb oraz preferencji. Tak duża ilość wariantów wynika z modułowej funkcji mebli oraz bogatego asortymentu.

Tym razem Mebin postawił na szkło oraz naturalną okleinę. Naturalna okleina dębowa blatów, cokołów oraz narożników świetnie kontrastuje z delikatnie zaokrąglonymi frontami szaf, szafek i komód, które wykonano z czarnego szkła lacobel. Efekt jest nieco futurystyczny, a dodatkowo podkreślają go uchwyty z czarnego niklu oraz oświetlenie – punktowe lub rozproszone, które po mistrzowsku akcentuje oryginalny rysunek brył oraz wydobywa piękno eksponowanych przedmiotów.

reklama magazyn lifestyleowy

mebin_OKi_1

mebin_OKi_2

mebin_OKi_3

mebin_OKi_4