Wyjątkowe przedmioty z krakowskiej Manufaktury Porcelany.

Każdy z nas uwielbia oryginalne i wyjątkowe przedmioty. Takie, które zachwycają swoją formą, są zabawne i trochę zaskakujące. Taki właśnie charakter mają porcelanowe naczynia i biżuteria z krakowskiej Manufaktury Porcelany. W tej pracowni wszystko tworzy się z pasją i oddaniem, a tradycyjny materiał splata się z nowoczesnym designem po to, by tworzyć przedmioty niepowtarzalne.

Paper Cup

Paper Cup to porcelanowy kubek, który jest wierną imitacją papieru. Jak twierdzą autorzy jest to: „Stacjonarna i zrównoważona wersja dla zabieganych popijaczy z papierowych kubków”. Kubek dostępny jest w wielu rozmiar i kolorach. Największy z nich można z powodzeniem wykorzystać na okazjonalny wazon.

paper_cup_manufaktura_porcelany paper_cup_manufaktura_porcelany_3 paper_cup_manufaktura_porcelany_4

Filiżanka Kukuryku

Filiżanka inspirowana kurzą łapką dedykowana jest bardziej odważnym użytkownikom, ale jak to się mawia: do odważnych świat należy. Interesująca forma, wokół której nikt nie przejdzie obojętnie sprawia, że jest to znakomity przedmiot dla kolekcjonerów rzeczy niebanalnych.

filizanka_kurza_lapka_maufaktura_porcelany_1 filizanka_kurza_lapka_maufaktura_porcelany_2 filizanka_kurza_lapka_maufaktura_porcelany_3

Mood – Solniczka i pieprzniczka

Duet, który pasuje do siebie jak żaden inny. Idealnie wygląda w parze gdy wtula się w siebie oraz osobno spoglądając na siebie z dystansu. Solniczka i pieprzniczka z porcelany dostępne są również bez grafiki w kolorze białym lub bladym różu.

solniczka_i_pieprzniczka_manufaktura_porcelany_1 solniczka_i_pieprzniczka_manufaktura_porcelany_2 solniczka_i_pieprzniczka_manufaktura_porcelany_3

Więcej niepowtarzalnych przedmiotów znajdziecie na: www.manufakturaporcelany.pl