Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Beetle – komfortowy fotel rodem z Włoch.

Beetle to kolekcja foteli włoskiej marki Infiniti. Charakteryzują się nowoczesną, a zarazem bardzo subtelną linią. Autorem Beetle jest znany designer Giancarlo Bisaglia.

Meble designerskie najczęściej kojarzą się ze średnią wygodą oraz słabą funkcjonalnością. I faktycznie czasami artyści zbytnio skupiają się na walorach wizualnych zapominając o najważniejszym – aspekcie użytkowym projektowanego przedmiotu. Marka Infiniti na szczęście zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego w swoich projektach przykłada bardzo dużą wagę do piękna, ale także do dbałości o wygodę oraz komfort przyszłych użytkowników. Idealnym przykładem jest fotel Beetle autorstwa Giancarlo Bisaglii.

fotel_beetle_infinity_1

fotel_beetle_infinity_4

Beetle jest jednym z najbardziej cenionych foteli z oferty marki Infiniti. Jego kulista forma bazuje na wyprofilowanym siedzisku i oparciu. Sprawia to, że fotel wygląda nieprzeciętnie i przytulnie.

Fotel Beetle można nabyć w wersji z niskim lub wysokim oparciem. Beetle ma solidną konstrukcję i dostępny jest w bardzo bogatej gamie kolorystycznej oraz obiciowej. Łącznie można wybierać spośród 51 wariantów.

fotel_beetle_infinity_2
fotel_beetle_infinity_3
Przeczytaj też