Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Beetle – komfortowy fotel rodem z Włoch.

Beetle to kolekcja foteli włoskiej marki Infiniti. Charakteryzują się nowoczesną, a zarazem bardzo subtelną linią. Autorem Beetle jest znany designer Giancarlo Bisaglia.

 

Meble designerskie najczęściej kojarzą się ze średnią wygodą oraz słabą funkcjonalnością. I faktycznie czasami artyści zbytnio skupiają się na walorach wizualnych zapominając o najważniejszym – aspekcie użytkowym projektowanego przedmiotu. Marka Infiniti na szczęście zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego w swoich projektach przykłada bardzo dużą wagę do piękna, ale także do dbałości o wygodę oraz komfort przyszłych użytkowników. Idealnym przykładem jest fotel Beetle autorstwa Giancarlo Bisaglii.

fotel_beetle_infinity_1

fotel_beetle_infinity_4

Beetle jest jednym z najbardziej cenionych foteli z oferty marki Infiniti. Jego kulista forma bazuje na wyprofilowanym siedzisku i oparciu. Sprawia to, że fotel wygląda nieprzeciętnie i przytulnie.

Architekci wnętrz i klienci bardzo cenią sobie ten projekt. Beetle bardzo często jest elementem aranżacji nie tylko salonu, ale również sypialni, czy gabinetu. To wprost wymarzone miejscu do wieczornej lektury książki po ciężkim dniu pracy.

– podkreśla Katarzyna Szymanik z Formazone.pl

Fotel Beetle można nabyć w wersji z niskim lub wysokim oparciem. Beetle ma solidną konstrukcję i dostępny jest w bardzo bogatej gamie kolorystycznej oraz obiciowej. Łącznie można wybierać spośród 51 wariantów.

fotel_beetle_infinity_2

fotel_beetle_infinity_3

Fotel Beetle marki Infiniti dostępny jest na www.formazone.pl

Przeczytaj też