Chorwacka Kvadra to teraz Prostoria.

Chorwacki producent mebli tapicerowanych znany również w Polsce pod marka Kvadra zmienia nazwę i rozszerza ofertę. Tegoroczne propozycje firmy będą dostępne w całej Europie pod nazwą Prostoria, która po chorwacku oznacza „pokój”, co lepiej odzwierciedla nową, kompleksową ofertę producenta.

W sezonie 2014 firma zdecydowała się na rozszerzenie oferty o nowe kategorie produktów, m.in. stoliki kawowe, regały, krzesła oraz mniejsze dodatki do wnętrza. Teraz, dopełniając wcześniejszą ofertę firmy, będzie można urządzić nie tylko centralne miejsce w salonie, ale stworzyć kompletny wystrój większości pomieszczeń.

meble_prostoria_2

meble_prostoria_3

meble_prostoria_4

meble prostoria 1

Mimo, że firma istnieje zaledwie od czterech lat, Kvadra zdążyła już zdobyć uznanie nie tylko użytkowników, ale też znawców designu i ekspertów branżowych. Świetnie zaprojektowana rozkładana sofa Revolve otrzymała odznaczenie Reddot Design Avard 2012. W tym roku z kolei za dwa produkty w najnowszej linii, projektanci zostali wyróżnieni Interior Innovation Award 2014 za krzesło Polygon i fotel Up Lift. W ofercie firmy były dostępne głównie meble tapicerowane – wygodne sofy modułowe, oraz fotele -zarówno klasyczne, jak i o bardzo nowoczesnych formach i kształtach.
Prostoria regularnie pojawia się na największych światowych targach wyposażenia wnętrz i designu, na których firma jest obecna od początku działalności. Co roku powiększa ekspozycję i prezentuje coraz to lepsze, bardziej funkcjonalne rozwiązania i design na światowym poziomie.

meble_prostoria_5

meble_prostoria_6