Ten jedyny, wymarzony… fotel.

Jest taki mebel, którego użytkowanie nierzadko jest zarezerwowane wyłącznie dla nas, do którego rościmy sobie prawa wyłączne, a którym dzielimy się w ostateczności.

Mebel, w którym czytamy, oglądamy telewizję, rozmyślamy, drzemiemy, a przede wszystkim odpoczywamy. Bez niego wielu nie wyobraża sobie swojej prywatnej przestrzeni. Oto on – fotel, mebel bardzo osobisty, którego wybór warto spersonalizować, bo przecież będzie przechodził z nami niejedno. Podpowiadamy i proponujemy…

Bo król jest jeden…

Dla tych, którzy nie zamierzają ginąć w tłumie i zawsze chcą czuć się wyjątkowo, dla osób, które stawiają na swoim, a sprzeciwu raczej nie tolerują. Ale także dla tych z dużym dystansem do siebie i oryginalnym poczuciem humoru – fotele o wzornictwie iście królewskim.

fotel1
Fotel Tendence Opulence czarny, Kare Design, 9design.pl
Fotel Roof Kroko czarny, Kare Design, 9design.pl
Fotel Roof Kroko czarny, Kare Design, 9design.pl

Jak w kokonie

Czasem każdy potrzebuje chwili wytchnienia, zwinięcia się w „kłębek” i choć częściowej izolacji. Wszystko to zapewnią nam niżej prezentowane fotele. Plus oryginalny design oczywiście.

Fotel Eye Ball: biało-czarny,  Kare Design, 9design.pl
Fotel Eye Ball: biało-czarny, Kare Design, 9design.pl
Fotel Eye Ball: vintage, Kare Design, 9design.pl
 

W skrzydłach anioła…

Fotel Angels Wings każdemu doda skrzydeł – dosłownie i w przenośni. Jego oparcie sprawia, że siedząc w nim, wyglądamy niczym skrzydlate istoty. Idealny dla lubiących bujać w obłokach i wszystkich marzycieli. Realiści z pewnością docenią solidne wykonanie oraz materiały: drewno bukowe i wełnę.

Fotele Angels Wings: Bright Grey, Kare Design, 9design.pl
Fotele Angels Wings: Bright Grey, Kare Design, 9design.pl

Kołysz mnie

Marzy o nim chyba każda kobieta, a skrycie niejeden mężczyzna. Fotel bujany kojarzy nam się ze spokojem, bezpieczeństwem i ciepłem rodzinnego domu, a jego delikatne kołysanie zapewnia efektywne odprężenie. Teraz już nie musimy ograniczać się do tradycyjnego designu, ponieważ dostępne są modele o zdecydowanie nowoczesnym wzornictwie.

Fotel bujany TV Star, Kare Design, 9design.pl
Fotel bujany TV Star, Kare Design, 9design.pl

Nie tylko dla miłośników motyli

Fotel Butterfly to klasyka designu. Ponadczasowa forma i nadzwyczajny komfort, fotel-leżak, fotel-motyl, uwielbiany przez tysiące. Więcej słów nie trzeba…

fotel7
Fotel Butterfly – brąz, Kare Design, 9design
Fotel Butterfly Denim, Kare Design, 9design.pl
Fotel Butterfly Denim, Kare Design, 9design.pl