Psst! Kliknij tutaj i przeczytaj o technice gotowania SLOW COOKING.

Kvadra podbija serca miłośników designu.

krzeslo_poligon_i_sofa_uplift_1

Polscy użytkownicy zdążyli już poznać markę Kvadra między innymi za sprawą funkcjonalnych i wygodnych sof. Po otrzymaniu Red Dot Awards Kvadra otrzymała kolejną prestiżową nagrodę przyznawaną za innowacyjne projekty.Tym razem wyróżnione zostały dwa produkty oznaczeniem Interior Awards 2014. Są to krzesło Polygon i fotel Up Lift z najnowszej kolekcji.

 

Polygon to fotel, który został zaprojektowany przez studio projektowe NumenForUse. Studio to współpracuje na stałe z Kvadrą. Siedzisko zaprojektowane jest w oparciu o formy wielu trójkątów. Ich design sprawia, że pod wpływem zmiany kąta widzenia nabierają one nowych zachwycających form wielokątów.

krzeslo_poligon_1 krzeslo_poligon_2

krzeslo_poligon_3

krzeslo_poligon_4

krzeslo_poligon_5

 

Fotel Up Lift to innowacyjny pomysł. Zaprojektowało go studio Redesign również współpracujące na stałe z Chorwacką marką Kvadra. Projektanci Ci mają na swoim kącie projekt sofy Pil-Low, która zachwyca swoim minimalizmem. Up-Lift to nowatorski fotel o interesującym designie. Za pomocą jednego ruchu ręki można przekształcić go w wygodne jednoosobowe łóżko.

fotel_uplift_4

fotel_uplift_1

fotel_uplift_2 fotel_uplift_3

fotel_uplift_5

Wyróżnienie co roku przyznaje German Design Council za najbardziej innowacyjne projekty. German Design Council już od lat 60-tych promuję kulturę designu.
Wyróżnienia za najbardziej innowacyjne projekty przyznaje co roku German Design Council, który od 60 lat promuje kulturę designu.

Produkty z najnowszej kolekcji Kvadra można kupić w Le Pukka concept store – głównego dystrybutora tej marki w Polsce.

Przeczytaj też