Stolik edukacyjny – MyTable.

Stolik edukacyjny MyTable charakteryzuje się dużą funkcjonalnością oraz ciekawą estetyką. Jest to bardzo przydatny mebel do pokoju dziecięcego. Świetnie sprawdzi się jako miejsce dla prac plastycznych, do nauki pisania oraz zagwarantuje dodatkowe miejsce na książeczki oraz zabawki.

Pokój dziecięcy jest jednym  z bardziej wymagających miejsc do urządzenia między innymi ze względu na dużą ilość jego zastosowań. Dla dziecka jest to przecież pokój dzienny, sypialnia, garderoba i miejsce do zabawy. Dlatego ważne jest aby taki pokój został urządzony funkcjonalnie. Z czasem w pokoju dziecięcym przybywa wiele przedmiotów dlatego meble , które ułatwiają zabawę, naukę oraz przechowywanie są bardzo potrzebne. Do takich mebli można niewątpliwie zaliczyć stolik edukacyjny MyTable, który można znaleźć w ofercie marki My Room.

stolik-edukacyjny-1
stolik-edukacyjny-2

Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że stolik edukacyjny MyTable to mebel idealny do pokoju dziecięcego. Posiada on specjalną rolkę, z której można rozwijać papier bezpośrednio na blat stolika. Dzięki temu w krótkim czasie dziecko zyska dużą przestrzeń do malowania lub nauki pisania. Gdy praca jest skończona w prosty sposób można ją odciąć za pomocą nożyczek. A w przerwie gdy dziecku znudzą się prace plastyczne blat stołu idealnie sprawdzi się jako miejsce do układania klocków i tym podobnych czynności.

stolik edukacyjny


Atutem stolika MyTable jest rozbudowany system szuflad. Cztery płytkie znajdujące się bezpośrednio pod blatem są doskonałym miejscem na przechowywanie kredek, flamastrów czy farb. Pod stolikiem znajdują się również dwie głębokie szuflady na kółkach, które można wykorzystać do przechowywania zabawek lub książeczek. Wysokość mebla została zaprojektowana w taki sposób aby mogły z niego korzystać zarówno dzieci w wieku żłobkowym, ale także przedszkolni starszacy. Dzięki możliwości doboru odpowiedniej długości nogi stoli będzie mógł rosnąć razem z dzieckiem.

Stolik MyTable wykonany jest z lakierowanego MDf-u. Przy jego wykończeniu zastosowano bezpieczne farby, które spełniają surowe wymagania stawiane produktom użytkowanym przez dzieci. Dostępne kolory to: granat, biel oraz brąz. Materiały użyte przy produkcji są najwyższej jakości co sprawia, że stolik będzie służył przez wiele lat.