Designerskie sofy Kvadra.

sofy kvadra

Na polski rynek wkracza nowa marka designerskich sof – KVADRA! Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania, możliwość łączenia ze sobą modułów wedle potrzeb i możliwości wnętrza. Takie propozycje oferuje chorwacka marka Kvadra,

która w swoim portfolio produktów ma pomysłowe sofy i fotele o oryginalnych kształtach. Produkty tej firmy dostępne są już w Polsce.

Kvadra to chorwacka marka, która na rynku istnieje od 2010 roku. Mimo krótkiej historii, oferta firmy znalazła już swoich wielbicieli w świecie, a produkty zdążyły podbić serca znawców designu. Firma stała się posiadaczem prestiżowej nagrody Reddot Design Avard 2012 za jeden ze swoich produktów – sofę Revolve.

designerskie_sofy_kvadra_6

Firma Kvadra specjalizuje się w produkcji sof modułowych, których składowe można wybrać samemu i dostosować do swoich potrzeb. Do wyboru są np. różne szerokości siedziska (83 cm i 103 cm) oraz różnorodne materiały i skóry (np. anilina) z najwyższej półki.

Ponadto Kvadra oferuje wygodne, mniejsze, rozkładane sofy, fotele i pufy dopasowane do kolekcji sof. Produkty są dopracowane w szczegółach. Wszystkie mechanizmy kanap są tak skonstruowane, że ich rozkładanie i składanie jest dla użytkownika przyjemnością.

designerskie_sofy_kvadra_1
designerskie_sofy_kvadra_2
designerskie_sofy_kvadra_3
sofy kvadra
designerskie_sofy_kvadra_5
designerskie_sofy_kvadra_7