Fotel z betonu i nie tylko.

fotel z betonu

Beton stosowany od dawnych czasów stał się materiałem bardzo funkcjonalnym, a jego zastosowanie w dzisiejszych czasach może być dla niektórych zaskakujące. Dobrym przykładem są tutaj produkty marki Morgan & Möller, która stworzyła linię mebli betonowych Timeless.

Meble z betonu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Idealnie nadają się do wnętrz utrzymanych w klimacie minimalistycznym oraz loftowym. Wykorzystanie ich w biurze, salonie czy nawet sypialni pozwoli stworzyć bardzo oryginalne wnętrze.

Fotel z betonu.

Fotel to przedmiot codziennego użytku, który jest najbardziej nam bliski. Jego funkcjonalność i wygląd pozwalają umieścić go praktycznie w każdym pokoju. Może to być zarówno salon jak i sypialnia. Fotel we wnętrzu może być dziełem sztuki. Właśnie w taki sposób podeszli do tego mebla projektanci marki Morgan & Möller. Stworzyli oni linię Timeless w której znalazł się fotel z betonu, ale również sofa, stolik, szezlong oraz drobne dodatki aranżacyjne. Kolekcja łączy elementy betonowe z ciepłym jesionowym drewnem oraz naturalnymi tkaninami takimi jak skóra, wełna czy bawełna. Natchnieniem dla projektantów były najlepsze tradycje skandynawskiej architektury wnętrz oraz polski modernizm z lat 60-tych.

betonowe-meble-mm1

fotel z betonu

fotel z betonu

doniczka z betonu

Betonowe możliwości

Morgan & Möller stworzył kolekcje mebli z betonu, które charakteryzują się wytrzymałością, plastycznością oraz funkcjonalnością. Dodatkową zaletą takich mebli jest to, że w przeciwieństwie do mebli drewnianych nie wymagają specjalnej konserwacji. A jeśli dodamy do tego sporą dawkę oryginalności jaką oferują meble betonowe to otrzymamy produkt doskonały dla miłośników nowoczesnego i odważnego designu.

Więcej:
www.morgan-moller.com