Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Nowości sypialniane Miotto na 2014 rok.

Miotto to marka mebli oraz akcesoriów do nowoczesnych wnętrz. Meble te charakteryzują się wysoką jakością. Propozycje Miotto na 2014 rok to łóżko Zarra a także nowe komody, szafki nocne oraz lustra.

Łóżka Miotto są w europie bardzo popularne. Zupełnie nowe modele pojawiają się bardzo rzadko. Dlatego sporym zaskoczeniem jest nowe łoże małżeńskie Zarra. Zarra wykonana jest z tkaniny, która odporna jest na zabrudzenia, a jednocześnie jest bardzo przyjemna w dotyku. Dostępne warianty kolorystyczne łóżka to biel, taupe oraz elegancki odcień szaro-brązowy. Zarra to nowoczesny design połączony z wygodą oraz funkcjonalnością. Łóżko wyposażone jest w zintegrowany schowek na pościel.

lozko_zarra_4
lozko_zarra_1
lozko_zarra_2
lozko_zarra_3

Najmodniejszy look sypialni proponowany przez Miotto to połączenie łóżka Zarra z nowymi modelami sypialnianych komód i szafek nocnych. Ich charakterystycznym elementem są dekoracje dymionego lustra (jak w serii Amiterno) bądź całe lustrzane powierzchnie, pięknie odbijające światło (jak w serii Fermi). Najbardziej finezyjnym nowym meblem o funkcji stolika nocnego jest Boezio z lustrzanym wykończeniem i wewnętrzną szklaną półką. Dopełnieniem sypialni są wytworne lustra Miotto w oryginalnych szklanych ramach. Na szczególną uwagę zasługują modele z nowych serii Lante, Affori i Medici. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej.

boezio_szafka_1
lustro-lante-quadra_1
Przeczytaj też