Nowości sypialniane Miotto na 2014 rok.

Miotto to marka mebli oraz akcesoriów do nowoczesnych wnętrz. Meble te charakteryzują się wysoką jakością. Propozycje Miotto na 2014 rok to łóżko Zarra a także nowe komody, szafki nocne oraz lustra.

Łóżka Miotto są w europie bardzo popularne. Zupełnie nowe modele pojawiają się bardzo rzadko. Dlatego sporym zaskoczeniem jest nowe łoże małżeńskie Zarra. Zarra wykonana jest z tkaniny, która odporna jest na zabrudzenia, a jednocześnie jest bardzo przyjemna w dotyku. Dostępne warianty kolorystyczne łóżka to biel, taupe oraz elegancki odcień szaro-brązowy. Zarra to nowoczesny design połączony z wygodą oraz funkcjonalnością. Łóżko wyposażone jest w zintegrowany schowek na pościel.

lozko_zarra_4
lozko_zarra_1
lozko_zarra_2
lozko_zarra_3

Najmodniejszy look sypialni proponowany przez Miotto to połączenie łóżka Zarra z nowymi modelami sypialnianych komód i szafek nocnych. Ich charakterystycznym elementem są dekoracje dymionego lustra (jak w serii Amiterno) bądź całe lustrzane powierzchnie, pięknie odbijające światło (jak w serii Fermi). Najbardziej finezyjnym nowym meblem o funkcji stolika nocnego jest Boezio z lustrzanym wykończeniem i wewnętrzną szklaną półką. Dopełnieniem sypialni są wytworne lustra Miotto w oryginalnych szklanych ramach. Na szczególną uwagę zasługują modele z nowych serii Lante, Affori i Medici. Wszystkie dostępne są zarówno w wersji okrągłej, jak i prostokątnej.

boezio_szafka_1
lustro-lante-quadra_1