Krzesło TRIMO – kanty, kąty i zagięcia.

krzesło ze sklejki

Trimo to wyjątkowe i nowoczesne krzesło ze sklejki profilowanej o kanciastym profilu. Mimo subtelnej konstrukcji jest bardzo odporne i wytrzymałe.

Więcej o krześle Trimo:

Krzesło Trimo jest produktem Riga Chair. Jest to łotewska marka specjalizująca się w projektowaniu mebli z profilowanej sklejki. Idealnie pasuje zarówno do wnętrz komercyjnych jak i prywatnych, podkreślając prostotę wystroju.

krzesło ze sklejki

Krzesło ze sklejki inspirowane kratownicą

Inspiracją do tego krzesła są stalowe kratownice architektoniczne bardzo często wykorzystywane do budowy mostów i konstrukcji. Ukośne podpory krzesła ze sklejki zmniejszają obciążenie elementów nośnych. Konstrukcja ta sprawia, że krzesło jest niezwykle wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie (waży zaledwie 4kg).

krzesło ze sklejki

Krzesło, które może być ławką.

Czy można zamienić to krzesło ze sklejki w ławkę? Nic prostszego. Design sprawia, że wystarczy ustawić kilka sztuk obok siebie, a całość zacznie wyglądać jak ławka do siedzenia. Co prawda producent nie produkuje tych krzeseł z zapięciami, ale jeśli zapragniemy mieć ławkę to bez problemu powinniśmy sobie z tym poradzić. Za projektem stoi Aldis Circenis.

krzesło ze sklejki

fot: materiały  prasowe