Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Nowości TON dostępne już w Polsce.

Stół Stelvio, krzesło oraz hoker z rodziny Merano to nowości marki TON. Zaprezentowane podczas targów wnętrzarskich Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie wzbudzały spore zainteresowanie i zebrały pochlebne opinie. Meble te dostępne są już w Polsce.

Zaprezentowane nowości to projekty młodego uznanego już projektanta Alexa Guflera. Wcześniejszy jego projekt z 2010 roku fotel Merano firmy TON zdobył wiele prestiżowych nagród m.in. Red Dot Design Awards czy Good Design Award. W efekcie Alex Guffler poszerzył rodzinę siedzisk Merano tworząc również krzesło i krzesło barowe. Dodatkowo na premierze w Mediolanie zaprezentowano stół Stelvio, który swoim wzornictwem nawiązuje do kolekcji Merano.

Chciałem stworzyć modele tak proste i funkcjonalne jak to tylko możliwe. Moim zamierzeniem było, aby z estetycznego punktu widzenia krzesła przypominały rzeźby. Z drugiej strony wiedziałem, że muszą być maksymalnie wygodne i praktyczne

– mówi Alex Gufler o swoich nowych projektach.

Meble marki TON autorstwa Guflera to idealne rozwiązanie do wnętrz o charakterze loftowym i skandynawskim. Sprawdzą się również we wnętrzach typowo komercyjnych.

meble_ton_1
meble_ton_2

meble_ton_3

meble_ton_4

meble_ton_5

Krzesła z rodziny Merano oraz stół Stelvio można już oglądać w showroomie TON w Warszawie. Nowości są dostępne także u dystrybutorów w całej Polsce.

Przeczytaj też