Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Designerska Foto Lampa Druh Floor.

designerska lampa DRUH Floor

Foto Lampa Druh Floor została zaprojektowana przez designera Maćka Pawelskiego z Refresz Dizajn. Ideą Refresz Dizajn jest tworzenie nowych przedmiotów na bazie starych, nadanie im nowego wyglądu, przeznaczenia i często funkcji. Designerska lampa jest tego przykładem.

Designerska lampa

Designerska lampa wykonana została na bazie bakelitowego aparatu DRUH z lat 50-tych, który został zamocowany na statywie fotograficznym 7-segmentowym INES z lat 60-tych. Jest to oryginalny, niepowtarzalny produkt wykonany ręcznie. Z racji że aparat i statyw były używane i mają kilkadziesiąt lat, każda lampka jest jedyna w swoim rodzaju.

designerska lampa DRUH Floor
designerka_lampa_2

Lampa DRUH FLOOR – sposób na upcykling

Pomysł na taką lampę idealnie wpisuje się w ideę upcyklingu, czyli stworzenia ze starego przedmiotu nowego o zupełnie innym przeznaczeniu. Nadawanie drugiego życia starym przedmiotom jest ekologiczne, a przy okazji mogą powstać tak wspaniałe przedmioty jak ta designerska lampa podłogowa.

designerka_lampa_3
designerka_lampa_4

Jeśli zainteresował Cię ten temat koniecznie przeczytaj artykuł w którym przedstawiamy najlepsze pomysły na upcykling. Zobacz co jeszcze można zrobić ze starych rzeczy: https://domhobby.pl/co-mozna-zrobic-ze-starych-rzeczy-zdziwicie-sie/

Przeczytaj też