Foppapedretti – witaj w kolorowym świecie.

Oryginalnie zaaranżowany pokój dziecięcy jest idealnym początkiem do wykreowania prawdziwej krainy wyobraźni. Luca Trazzi – włoski projektant razem z firmą Foppapedretti stworzyli niebanalną kolekcję mebli dla dzieci.

Luca Trazzi wiele razy prezentował swoje wyjątkowe podejście do designu. Tym razem stworzył piękne, nowoczesne projekty, które na nowo kreują wizerunek pokoju dziecięcego. Interesujące kształty, żywa, nasycona kolorystyka oraz praktyczne, nowatorskie rozwiązania spotkały się już ze sporym uznaniem włoskich rodziców.

meble_Ginger_Foppapedretti_2
meble_Fred_Foppapedretti_1
meble_Fred_Foppapedretti_2
meble_Fred_Foppapedretti_3
meble_Fred_Foppapedretti_4

Kolekcja mebli „Fashion by Luca Trazzi” składa się z trzech linii. Ginger – bardzo kolorowa propozycja dla dziewcznek, Fred – oferta dla chłopców oraz Jazz – linia biała, unisex z kolorowymi akcentami na uchwytach. Każdy zestaw zaopatrzony jest w łóżeczko dziecięce na kółkach z blokadą, łóżeczko można zmienić na tapczanik. Dodatkowym wyposażeniem jest szuflada na pościel, szafki z szufladami o przeróżnych rozmiarach, szafy stojące oraz dwa rodzaje przewijaków – naścienny oraz naszafkowy z wanienką, który można za pomocą jednego ruchu przemienić w zwykłą komodę. W kolekcji znajduje się także przepiękna pościel z naturalnej bawełny utrzymana w kolorystyce mebli. Meble Foppapedretti z kolekcji „Fashion by Luca Trazzi” produkowane są we Włoszech w Bergamo gdzie znajduje się nowoczesna i ekologiczna fabryka, która zdobyła wiele wyróżnień za ekologiczny proces produkcyjny. Meble spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa oraz mogą być wykorzystywane przez bardzo długi okres. Praktycznie od urodzenia maluszka aż do wieku nastoletniego.

meble_Ginger_Foppapedretti_1
meble_Ginger_Foppapedretti_3
meble_Jazz_Foppapedretti_1
meble_Jazz_Foppapedretti_2