Kuchenka w stylu retro.

Classico – tak nazywa się seria produktów AGD marki Freggia, która nawiązuje do stylistyki osadzonej w klimatach retro. Kilka rodzajów płyt grzewczych oraz piekarników pozwala dowolnie skomponować swoją klasyczną kuchenkę, która idealnie zadomowi się w retro kuchniach.

 

Retro detale

Marka Freggia na naszym rodzimym rynku zadebiutowała stosunkowo niedawno. Stworzyli ją pasjonaci, którzy cenią sobie włoskie wzornictwo. Widać to wyraźnie na przykładzie serii Classico. Każdy detal płyty grzewczej oraz piekarnika magnetyzuje. Zwróćcie uwagę na mosiężne pokrętła (prawdziwy majstersztyk) lub na rączki utrzymane w retro klimacie. Nawet emalia nakładana jest w specjalny sposób tworząc w efekcie końcowym  interesującą fakturę. Właśnie takie szczegóły sprawiają, że jest to produkt który powinien spodobać się osobom mającym spore wymagania estetyczne. A już tym bardziej osobom poszukującym kuchenki w stylu retro, która będzie doskonałym uzupełnieniem ich kuchni rustykalnej.

piekarnik w stylu retro - freggia 1

piekarnik_w_stylu_retro_-_freggia_3

piekarnik_w_stylu_retro_-_freggia_2

piekarnik_w_stylu_retro_-_freggia_4

Kuchenka jest retro tylko na zewnątrz.

W środku (w zależności od opcji) kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań. Na przykład prowadnice teleskopowe, które bezpiecznie i w prosty sposób pozwalają wysunąć blachę z piekarnika, panele katalityczne, które pomagają utrzymać piekarnik w czystości, czy zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu zapewniające całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania. Linia Classico pozwoli Wam skomponować  kuchenkę w stylu retro, która kryje w sobie również wiele zaawansowanych zastosowań technologicznych. Jest to więc bardzo ciekawa propozycja na naszym rynku. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

plyta_gazowa_w_stylu_retro_1

plyta_gazowa_w_stylu_retro_2

plyta_gazowa_w_stylu_retro_3