4 jadalnie urządzone na różne okazje.

Jadalnię można urządzić na wiele sposobów. Dzisiaj pokażemy cztery aranżacje wnętrz jadalni, które byłyby odpowiednie na romantyczną kolację, małe przyjęcie w rodzinnym gronie, biznesową imprezę oraz spotkanie z gronem przyjaciół.

Jadalnia ArtModulo to nowoczesna kolekcja mebli odziana w elektryzujące barwy czereśni połączone z czarnym szkłem. Meble zaopatrzone są w elektrycznie sterowane ekrany, które umożliwiają oddzielenie otwartej kuchni od jadalni. Odpowiednie wnętrze na romantyczną kolację.

jadalnia_art_modulo

Toskania to uszlachetniona kolekcja mebli w stylu rustykalnym, której styl opiera się na wzorze włoskiego Południa. Duży, solidny stół zaprasza do posiłku licznych gości. Wygodne krzesła są zachętą do długiego celebrowania posiłku. Meble wykonane z litego drewna. Świetne miejsce na spotkanie rodzinne.

jadalnia_toskania

Jadalnia Flamenco to kolekcja mebli nowoczesna, ale oparta na tradycyjnych, modułowych rozwiązaniach. Oryginalne formy i szlachetne materiały – naturalna okleina, głęboka czerń frontów lakierowanych na wysoki połysk, interesujące aplikacje o pięknym usłojeniu, dyskretnie rozmieszczone akcenty czerwieni to tylko niektóre jej atuty. Świetne miejsce na biznesowe spotkanie.

jadalnia_flamenco

Bonita to kolekcja mebli, której proste bryły zostały wzbogacone elementami dekoracyjnymi. Designerskie, koronkowe nogi mebli, zdobią i podkreślają piękno każdego mebla. Srebrne uchwyty, z diamentowymi akcentami to detale, które przyciągają uwagę. W takim wnętrzu odbędzie się na pewno wiele intrygujących rozmów z przyjaciółmi, a w między czasie serwowane będą dania z repertuaru kuchni fusion.

jadalnia_bonita