Nowoczesne rozwiązania do kuchni XXI wieku.

Nowoczesne czarne meble kuchenne z wyspą.

Nowoczesna kuchnia powinna wyróżniać się nie tylko doskonałą elegancją i minimalizmem wystroju. To przede wszystkim przestrzeń, w której gotowanie staje się najwyższą przyjemnością – jest łatwe, nie zajmuje wiele czasu, a wszystkie czynności są wykonywane intuicyjnie. Stwórz kuchnię na miarę XXI wieku, kompletując odpowiedni sprzęt AGD!

 

 

Inteligentna lodówka na miarę nowoczesnej kuchni

Sercem każdej kuchni jest lodówka – to właśnie tam przechowywane jest jedzenie – zarówno poszczególne składniki, jak i gotowe potrawy – oraz napoje, a co więcej, lodówka stanowi często centrum komunikacyjne pomiędzy członkami rodziny. Jaka powinna być nowoczesna lodówka, aby wyróżniać się jak najwyższą funkcjonalnością?

  • połączona ze smartfonem – aplikacje na smartfona do lodówek pozwalają na więcej. Takie urządzenia są najczęściej wyposażone w kamerki wewnątrz komory, dzięki którym możesz z dowolnego miejsca sprawdzać jej zawartość. Jeśli więc nie jesteś pewien, czy powinieneś kupić ser, wracając z pracy, zajrzyj do lodówki zdalnie;
  • lodówka z wbudowanym ekranem – taki model jest wyjątkowo innowacyjny i daje naprawdę sporo możliwości użytkownikom. Od oglądania filmów i seriali, przez surfowanie po internecie, aż po słuchanie muzyki i wyszukiwanie najlepszych przepisów. Co więcej, taki ekran posłuży też Tobie i całej rodzinie do zostawiania sobie nawzajem wiadomości – i to z każdego miejsca na świecie,
  • najważniejsze funkcje – lodówka na miarę XXI wieku to taka, której nie trzeba rozmrażać – powinna więc mieć opcję No Frost. Przydatny okaże się również tryb wakacje oraz komorę świeżości do przechowywania warzyw.

duża nowoczesna kuchnia z elementami rustykalnymi

Robot, który gotuje za Ciebie

Doskonałym dodatkiem do każdej nowoczesnej kuchni jest robot wieloczynnościowy. Takie urządzenia są sprzedawane wraz z ogromnym zestawem akcesoriów, dzięki którym codzienne gotowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Za ich pomocą możesz miksować, blendować, kroić, szatkować, mielić mięso, wyciskać soki, ścierać na tarce, mieszać ciasto drożdżowe, a w bardziej zaawansowanych modelach nawet gotować! Dzięki takim robotom kuchennym sprawisz, że Twoje gotowanie nie będzie wymagało od Ciebie większego wysiłku, a jedynie obsługi jednego urządzenia!

Nowoczesna kuchnia z białymi meblami, półkami na wino i czarną lodówką side by side

Piekarnik inny niż wszystkie

Kluczowy w codziennym gotowaniu może okazać się również wybór piekarnika. Szczególną uwagę zwróć na modele typu Duo – posiadają one dwie pary drzwi, dzięki czemu możesz jednocześnie przygotowywać aż dwie potrawy! Niektóre piekarniki mają też funkcję sterowania z poziomu aplikacji na tablecie lub smartfonie. Dzięki temu możesz śledzić czas pozostały do końca pieczenia, zdalnie wyłączyć piekarnik czy też łatwo sterować i zmieniać programy w urządzeniu. Już nigdy nie zapomnisz o cieście lub pieczeni włożonej do kuchenki i zawsze będziesz mieć pewność, że zostanie przygotowana zgodnie z przepisem i w odpowiednim czasie pieczenia. To i wcześniej wymienione innowacyjne rozwiązania na zawsze odmienią jakość przebywania w kuchni i przygotowywania posiłków dla rodziny.