Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Maganda – meble w stylu Art Deco.

Maganda to propozycja marki Mebin dla miłośników stylu Art Deco. Jest to bardzo interesująca kolekcja mebli przeznaczona do salonu i jadalni. Bardzo duży nacisk został położony na jakość wykonania.

 
 

Kolorystyka zestawu Maganda to połączenie czerni oraz antycznego orzecha lub naturalnego dębu. Tak stworzony kontrast uwydatnia piękno litego drewna.  Fronty  dodatkowo ozdobione są żłobieniem. Przestrzeń, w której zagości zestaw mebli Maganda, wypełni subtelna i powściągliwa łuna światła wydobywająca się z podświetlanych półek. Dyskretne światło to zasługa ciemnego szkła antisol. Inspirowany stylem Art Deco zestaw to bardzo klasyczna propozycja, która kryje w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań uprzyjemniających użytkowanie. Chociażby system bezszelestnego zamykania drzwi „push to open”.

 

zestaw_mebli_maganda_3

zestaw_mebli_maganda_2

 

W skład zestawu Maganda wchodzi mnoga ilość przeróżnych mebli, które prawdopodobnie zaspokoją potrzeby każdego przyszłego użytkownika. Jedną z ciekawszych propozycji w tym zestawie jest lekki regał, który świetnie się sprawdzi jako miejsce do wyeksponowania swoich ulubionych książek i bibelotów. Dodatkowo można go także wykorzystać jako ażurową ściankę działową w salonie, a wszystko dzięki temu, że jego konstrukcja jest dwustronna.

 

zestaw_mebli_maganda_1

 

Cały zestaw powstał w zgodzie z naturą. Meble wykończone są z najwyższą starannością, a całość została zabezpieczona lakierami wodnymi. W połączeniu z walorami użytkowymi zestaw Maganda  to bardzo interesująca propozycja dla osób, które poszukują estetycznych i trwałych mebli do salonu i jadalni.

 

zestaw_mebli_maganda_4

Przeczytaj też