Colour-Contrast – poduszki dekoracyjne z fantazją.

Colour-Contrast to pracownia Magdaleny Polańskiej-Wengler w której powstają przepiękne poduszki dekoracyjne.  Tworzone kolekcje wyróżniają się oryginalnym i nietypowym designem.

Co prawda tworzone poduszki dekoracyjne nie zawsze dadzą się przytulić czy pogłaskać, ale jest to jedynie ich zaletą. Należy podkreślić, że wszystkie  wykonywane są ręcznie.

Kolekcja poduszek przestrzennych Colour-Contrast zachwyca swoją nietuzinkową formą.  Największy podziw wzbudziły w nas te nazwane przez właścicielkę pracowni: 'Z Fantazją’, 'Flamenco’ oraz 'Ozdobna Róża’. Poduszki dekoracyjne są bardzo efektowną dekoracją. Wyróżniają się intrygującą kompozycją, fakturą oraz grą świateł. Poduchy dostępne są w bogatej kolorystyce. Można popuścić wodze fantazji i stworzyć z nich przepiękne kompozycje, które będą niebanalną dekoracją na naszych sofach, łóżkach czy krzesłach. Oprócz poduszek przestrzennych w ofercie Colour-Contrast znajdziecie także poduszki drapowane,  w pasy, graficzne,  w bąble, kwieciste, w cekiny i wiele innych. A jeśli macie własny pomysł  na poduszkę to pracownia Colour-Contrast na pewno chętnie Wam pomoże zrealizować poduszkowe fantazje.

poduszki_ozdobe_colour_contrast_3
poduszki-colour-contrast-5
poduszki-colour-contrast-6

poduszki_ozdobe_colour_contrast_1
poduszki-colour-contrast-7
poduszki-colour-contrast-2
poduszki-colour-contrast-9
poduszki-colour-contrast-8

więcej poduszek znajdziecie na:  www.colour-contrast.pl