Wspólne odkrywanie smaków z Franke.

Współcześnie kuchnia to miejsce szczególne, niezwykle ważny element na domowej mapie. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna współgra z salonem i staje się idealnym miejscem do wspólnego przyrządzania posiłków z najbliższymi, bo gotowanie to odkrywanie nowych smaków, pasja i uczta dla zmysłów, ale także genialna zabawa!

Letnie wieczory sprzyjają takim spotkaniom. Zaproś przyjaciół do wspólnego gotowania. Niech każdy przyniesie jeden ulubiony produkt- owoc, warzywo, ser, makaron. Spróbujcie stworzyć coś z tego co macie. Każdy, nawet najdziwniejszy pomysł wchodzi w grę. Wtedy wszyscy uczestnicy imprezy będą zaangażowani i żaden z gości z pewnością nie będzie się nudził.

Franke-bateria_i_zlewozmywak_Maris_i_Sinos

Kuchnia_Franke

Nikogo nie trzeba przekonywać, że nawet przygotowanie najprostszego dania, nie obędzie się bez odpowiedniego sprzętu. Przy wspólnym przyrządzaniu potraw idealnie sprawdzą się systemy kuchenne Franke. Kompletne wyposażenie kuchni zaczynając od blatów i płyt grzewczych, przez okapy, piekarniki oraz zlewozmywaki, na bateriach kończąc, stanowi zaproszenie do miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych. Są funkcjonalne i łatwe w obsłudze, a korzystanie z nich to także przyjemność.

Płyta indukcyjna Franke Flexi została zaprojektowana z myślą o osobach, dla których gotowanie to właśnie świetna rozrywka. Posiada cztery pola grzewcze, które można wygodnie ze sobą łączyć. Na płycie Flexi miłośnicy hiszpańskich smaków z powodzeniem zmieszczą specjalną patelnię do paelli, a zwolennicy tradycyjnej kuchni polskiej duży garnek do gotowania bigosu.

 

Franke_zlewozmywak_Crystal
Wśród nowości firmy Franke, które umilą nam gotowanie, znajdziemy również elegancki, nowoczesny i funkcjonalny a przede wszystkim wydajny i cichy okap Downdraft. Urządzenie zadba o czystość powietrza w pomieszczeniu, wchłonie intensywne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą.

Zlewozmywak także z pewnością ułatwi nam przygotowanie posiłków-mycie, płukanie, krojenie. Franke proponuje proste formy, funkcjonalność i piękno. Zlewozmywaki takie jak Franke Maris czy Crystal posiadają szereg przydatnych akcesoriów – deskę do krojenia, wkładkę ociekową w desce, czy rollmate, dzięki którym powierzchnia zlewozmywaka może stać się dodatkową strefą roboczą. Idealnym uzupełnieniem są baterie kuchenne Franke. Nowa Sinos Pull-Out czy Lounge z wyciąganą wylewką są praktyczne, a przy tym niezwykle piękne. Perfekcyjnie wyprofilowane wylewki oraz innowacyjne głowice ceramiczne stanowią gwarancję, że będziemy cieszyć się nimi przez długie lata użytkowania.

 

Franke_okap_Downdraft
Systemy kuchenne Franke, szczypta dobrego humoru, łyżeczka ciekawego pomysłu i odrobina uśmiechu. Wszystko okraszone letnim, ciepłym wieczorem i przepis na udane spotkanie w gronie przyjaciół gotowy!

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl