Zielony design.

Jeśli kochasz wiosnę, ubóstwiasz żywe kolory to daj się ponieść fantazji i zaaranżuj swoje wnętrze efektownymi dekoracjami roślinnymi. Oto przegląd najciekawszych pomysłów.

 

O Zielonych Obrazach już pisaliśmy. Są to wertykalne ogrody zamknięte w ramie. Takie obrazy posiadają 12 kieszeni przeznaczonych do nasadzenia roślin. Na prostotę uprawy wpływają samoczynne systemy nawadniające. Warto też dodać, że rośliny potrzebują jedynie niewielką ilość ziemi. Bujna kolorowa roślinność przedstawia się wybornie na tle białej ramy.

 wiszace_obrazy_zielony_design

Stół marki In Wood We Trust to propozycja dla miłośników natury. Dębowa konstrukcja została połączona ze szklanym naczyniem umieszczonym na samym środku. Odporność na wilgoć sprawia, że z powodzeniem można zasadzić tam kwiaty, trawę czy zioła. Efekt jest obłędny.

 stol_in_wood_we_trust_-zielony_design

Z kolei marka SIESTA miłośnikom zielonego designu ma do zaoferowania Green Lamp. Jest to fuzja lampy z doniczką. Roślina, która żyje w syntezie z lampą rośnie, rozwija się i zmienia nadając całości ciągle nowego wyglądu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na interesującą grę światła i cieni.

green-lamp-zielony-design

 

Minimalistom przypadnie do gustu donica od Francuskiej marki le maitre cu3e. Oryginalna forma będzie atrakcyjnym akcentem we wnętrzu.

 donica_le_maitre_cu3e_zielony_design

Ci, którzy poszukują nietradycyjnych doniczek powinni zainteresować się poznańską marką MIUUS, która tworzy ręcznie malowaną porcelanę. Kwiaty doniczkowe wyglądają w niej obłędnie.

 donice-miuus-zielony-design

Warto jeszcze wspomnieć tutaj o wiszących doniczkach BoskkeSkyPlanter, które są doskonałym rozwiązaniem szczególnie w małych i wysokich wnętrzach. Dzięki nim będziecie mogli wyczarować w swoich wnętrzach wiszące ogrody.

 

wiszace-donice-zielony-design-1 wiszace_donice_zielony_design_2