Najlepsze telewizory ekskluzywnej marki LOEWE.

LOEWE to bodaj ostatnia europejska marka na rynku telewizorów, która dzięki stałej obecności w segmencie premium, nadal istnieje i konkuruje z dalekowschodnimi gigantami. Cel firmy od wielu lat pozostaje niezmienny, a jest nim pozycja lidera w segmencie systemów rozrywki domowej klasy premium. Pozycję tę LOEWE uzyskuje dzięki temu, że oferuje swoim klientom produkty, które charakteryzują się ponadczasową elegancją i intuicyjną wręcz obsługą pomimo zastosowania najbardziej zaawansowanej technologii. Marka LOEWE kojarzona jest od wielu lat z minimalistycznym designem, znaczącą innowacją i ekskluzywną indywidualnością tj. możliwością spersonalizowania wyglądu nie tylko telewizora, ale całego systemu kina domowego. Tylko LOEWE daje swoim klientom możliwość wyboru koloru obudowy telewizora, sposobu jego zainstalowania i możliwości łatwej rozbudowy o zaawansowany system dźwiękowy klasy surround.

 

„Ci, którzy raz zasmakowali produktów LOEWE z reguły pozostają wierni tej marce przy wymianie sprzętu, a nierzadko są to klienci, którzy zapoznali się z marką w czasach telewizora kineskopowego” – mówi Paweł Filocha zarządzający sprzedażą online w cyfrowedomy.pl. „Z naszych obserwacji wynika, że użytkownicy LOEWE najbardziej cenią sobie: zintegrowaną z telewizorem wysokiej jakości nagrywarkę, obsługę całego systemu kina domowego tylko jednym prostym i ekskluzywnie wyglądającym pilotem i klasę materiałów, z których wykonane są: telewizor, kolumny głośnikowe i inne elementy systemu” – mówi Filocha.

loeve_tv3
Telewizor LOEWE Art 60, źródło: cyfrowedomy.pl

Na ostatnich targach elektroniki konsumenckiej w Berlinie IFA 2014, LOEWE zaprezentowało się pod hasłem: „Loewe: Never Stop Beginning”. Tym samym pokazało, że nie odpuści swojej pozycji na rynku ekskluzywnych telewizorów. Dominującym słowem na stoisku LOEWE była oczywiście technologia Ultra HD, którą zastosowano od razu we wszystkich czterech liniach telewizorów tej marki. Rozwinięciem funkcjonalności systemów kina domowego LOEWE jest ciesząca się dużym uznaniem, nowa aplikacja na smatfony i tablety. Umożliwia ona między innymi zdalne włączenie nagrywarki telewizora, nawet jeśli jesteśmy poza domem, po to by nagrać a potem obejrzeć ulubiony program; funkcja szczególnie przydatna zapracowanym i zabieganym użytkownikom telewizorów. Bardzo duże wrażanie na zwiedzających zrobił telewizor LOEWE Reference. Zachwyca on nie tylko doskonałym obrazem, ale także absolutnie doskonałej jakości dźwiękiem, co we współczesnych telewizorach jest rzadkością. Materiały, z którego go wykonano to: aluminiowa rama, do wyboru w czterech kolorach, która otacza ekran jak dzieło sztuki, antyrefleksowy szklany filtr poprawiający kontrast obrazu oraz różne rodzaje tkanin wysokiej jakości, jako maskownice głośników.

telewizory_loewe
Telewizor i głośniki kina domowego LOEWE Reference.

 

Jak na firmę z Niemiec przystało LOEWE na każdym kroku podkreśla, że jest „made in Germany”. Oznacza to, że wszystko, czyli od pierwszych rysunków koncepcyjnych poprzez opracowanie technologii po finalną produkcję najlepszych telewizorów, ulokowane jest w zakładach w Niemczech, co dzisiaj w tej branży jest ewenementem. Dopingujmy więc ostatniego rycerza na polu bitwy zdominowanym przez samurajów.

loeve_tv
Telewizor LOEWE Reference 55 UHD, źródło: cyfrowedomy.pl