Antalis Design Awards – poznaj zwycięzców.

Antalis Design Awards to wyjątkowy konkurs dedykowany najlepszym grafikom i projektantom w Polsce. Celem pierwszej edycji konkursu było wyłonienie najbardziej kreatywnych prac w dwóch artystycznych kategoriach:
ART – uczestnicy konkursu próbowali swoich sił w zaprojektowaniu okładki notesu kreatywnego,
DESIGN – miłośnicy wnętrz zmierzyli się z projektem wzoru tapety dla nowoczesnego biura startup.

 

[alert type=white ]W jury zasiedli znani i cenieni polscy artyści-graficy oraz specjaliści od szeroko pojętego designu: Andrzej Pągowski, Dawid Korzekwa, Jarosław Bujny, Natalia Nguyen oraz Xavier Jouvet.[/alert]

Ocenie jury poddanych zostało ponad 700 prac zgłoszonych w obu kategoriach, więc wszystkim towarzyszyły wielkie emocje. Nie obyło się bez niespodzianek… Podczas burzliwych dyskusji jurorów przy wyborze prac zwycięskich, organizator konkursu zdecydował się na przyznanie dwóch pierwszych miejsc w kategorii ART!
28 września, podczas uroczystej gali organizowanej na Mysiej 3 w Warszawie, poznaliśmy wszystkich zwycięzców pierwszej edycji konkursu Antalis Design Awards 2017:

[alert type=white ]Barbara Karpiel – nagroda publiczności w kategorii ART,

Martyna Wójcik-Śmierska – III miejsce w kategorii ART,

Ola Szmida – I miejsce w kategorii ART,

Karol Pomykała – I miejsce w kategorii ART,[/alert]

[alert type=white ]Karolina Kmieciak – nagroda publiczności w kategorii DESIGN,

Andrzej Kidaj – III miejsce w kategorii DESIGN,

Agnieszka Żylińska-Rękas – II miejsce w kategorii DESIGN,

Michał Pecko – I miejsce w kategorii DESIGN.[/alert]

Po części oficjalnej gali, wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek przy dźwiękach muzyki. Wydarzenie było wspaniałą okazją do rozmów i nawiązania ciekawych relacji w wyjątkowo miłej atmosferze.
Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć z gali.

Firma Antalis gratuluje zwycięzcom oraz dziękuje serdecznie wszystkim patronom akcji: STGU, Brief.pl, ASP Katowice, Visual Communication, Packaging Polska, Świat Druku, Grafmag. Podziękowania kierujemy również do wszystkich osób, które zgłosiły swoje projekty oraz do agencji Biuro Podróży Reklamy, która była realizatorem pierwszej edycji konkursu Antalis Design Awards.

Firma Antalis jest liderem w dystrybucji materiałów służących do komunikacji wizualnej: papierów dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów z tworzyw sztucznych. Codziennie dostarcza 14 000 przesyłek na całym świecie i rozprowadza w ujęciu globalnym 1,8 ton papieru rocznie. W 2016 roku firma Antalis osiągnęła 2,459 miliardów euro obrotu, działając w 43 krajach i zatrudniając 5626 pracowników. Więcej informacji pod adresem www.antalis.pl.