Platforma, dzięki której ktoś za nas wykona najprostsze czynności.

wnętrze, jasne ściany,

We współczesnym świecie, ludzie bardzo często są zaganiani i nie mają czasu na podstawowe obowiązki domowe. Po ciężkim dniu w pracy, wolimy się zrelaksować w zaciszu własnego mieszkania, pójść do kina z przyjaciółmi bądź poćwiczyć na świeżym powietrzu czy siłowni. Niekiedy całkowicie zapominamy o sprawdzeniu zawartości lodówki, posiadanych kosmetyków czy środków chemicznych. Przez brak czasu i różną hierarchię priorytetów zaniedbujemy mieszkanie. Najczęściej zdarza się to osobom mieszkającym samotnie bądź młodym singlom, którzy postawili na swoją karierę.

Pewnego dnia gdy wstaniecie z łóżka i się rozejrzycie, stwierdzicie że musicie uporządkować swoje życie, a najlepiej zacząć od własnego otoczenia. Samemu bardzo trudno ogarnąć całe mieszkanie czy dom w weekend. Warto pomyśleć nad wynajęciem osoby, która zrobi to za nas. Zasada jest prosta, ktoś pomoże nam w sprzątaniu, zrobieniu zakupów czy prania, a my odwdzięczymy się zapłatą.

Wulu.pl

Wśród wielu stron zrzeszających ludzi do poszukiwania i zlecania pracy, możemy znaleźć platformę wulu.pl.

[alert type=white ]Portal posiada oryginalną nazwę nawiązując do ula, pszczelarzy, którzy dają pracę oraz pracowitych pszczółek wykonujący zadania.[/alert]

Przedmiotem zlecenia może być praktycznie wszystko: zrobienie zakupów, umycie okien, posprzątanie konkretnych pokoi, przygotowanie przyjęcia bądź wyszukanie określonych informacji w internecie. Wystarczy wprowadzić tylko zlecenie do systemu, wpisać kwotę jaką jesteśmy wstanie za nie zapłacić i czekać na zgłoszenia zleceniobiorców. Ofert wykonania pewnie będzie kilkanaście. Na podstawie ilości wykonanych zleceń, ocen pszczelarzy, proponowanej stawki za zlecenie czy ilość komentarzy – zostaną nam zaproponowane osoby do realizacji naszego zadania. Oczywiście to jest tylko propozycja, a o wyborze osoby, która wykona Twoje zlecenie, podejmujesz decyzje samodzielnie.

Warto czasem odpocząć od codziennych obowiązków i przekazać je do realizacji komuś, kto chętnie je wykona. Dzięki temu zyskamy więcej czasu dla siebie oraz swoich bliski. Możemy odpocząć, zrelaksować się kiedy ktoś za nas będzie sprzątał w domu.