Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

We współczesnym świecie, ludzie bardzo często są zaganiani i nie mają czasu na podstawowe obowiązki domowe. Po ciężkim dniu w pracy, wolimy się zrelaksować w zaciszu własnego mieszkania, pójść do kina z przyjaciółmi bądź poćwiczyć na świeżym powietrzu czy siłowni. Niekiedy całkowicie zapominamy o sprawdzeniu zawartości lodówki, posiadanych kosmetyków czy środków chemicznych. Przez brak czasu i różną hierarchię priorytetów zaniedbujemy mieszkanie. Najczęściej zdarza się to osobom mieszkającym samotnie bądź młodym singlom, którzy postawili na swoją karierę.

Pewnego dnia gdy wstaniecie z łóżka i się rozejrzycie, stwierdzicie że musicie uporządkować swoje życie, a najlepiej zacząć od własnego otoczenia. Samemu bardzo trudno ogarnąć całe mieszkanie czy dom w weekend. Warto pomyśleć nad wynajęciem osoby, która zrobi to za nas. Zasada jest prosta, ktoś pomoże nam w sprzątaniu, zrobieniu zakupów czy prania, a my odwdzięczymy się zapłatą.

Wulu.pl

Wśród wielu stron zrzeszających ludzi do poszukiwania i zlecania pracy, możemy znaleźć platformę wulu.pl.

reklama magazyn lifestyleowy
Portal posiada oryginalną nazwę nawiązując do ula, pszczelarzy, którzy dają pracę oraz pracowitych pszczółek wykonujący zadania.

Przedmiotem zlecenia może być praktycznie wszystko: zrobienie zakupów, umycie okien, posprzątanie konkretnych pokoi, przygotowanie przyjęcia bądź wyszukanie określonych informacji w internecie. Wystarczy wprowadzić tylko zlecenie do systemu, wpisać kwotę jaką jesteśmy wstanie za nie zapłacić i czekać na zgłoszenia zleceniobiorców. Ofert wykonania pewnie będzie kilkanaście. Na podstawie ilości wykonanych zleceń, ocen pszczelarzy, proponowanej stawki za zlecenie czy ilość komentarzy – zostaną nam zaproponowane osoby do realizacji naszego zadania. Oczywiście to jest tylko propozycja, a o wyborze osoby, która wykona Twoje zlecenie, podejmujesz decyzje samodzielnie.

Warto czasem odpocząć od codziennych obowiązków i przekazać je do realizacji komuś, kto chętnie je wykona. Dzięki temu zyskamy więcej czasu dla siebie oraz swoich bliski. Możemy odpocząć, zrelaksować się kiedy ktoś za nas będzie sprzątał w domu.