Gres dekoracyjny Morocco.

Morocco to gres dekoracyjny z popularnej kolekcji Opp! Dekor ten charakteryzuje się połączeniem klasycznej francuskiej elegancji oraz odrobiny orientu. Czarno – białą wzorzystą płytkę stworzono na kształt obrazu z kalejdoskopu.

Maroko kojarzy się z interesującymi, egzotycznymi wzorami. Wzdłuż i wszerz można podziwiać cudowne, malowane ręcznie płytki ceramiczne. Szkliwiona płytka gresowa firmy Ceramstic to  inspirowana Marokiem klasyczna mozaika zamknięta w nowoczesnej formie. Z jej pomocą można stworzyć wiele niebanalnych aranżacji tworząc na przykład na podłodze mozaikowy dywan lub wykorzystać jedynie kilka dekorów połączonych z czarnymi i białymi płytkami.

morocco-plytka

Klasyczne i eleganckie kolory dekoru są w zgodzie z obowiązującym trendem aranżacyjnym w barwach Black & White. Są idealnym narzędziem do uzyskania efektu dostojnego i klasycznego wnętrza rodem z francuskiej kamienicy. Jeżeli zależy nam na rozświetleniu wnętrza, polecamy ułożenie dekoru na tle białych polerowanych płytek. Jeżeli zaś chcemy optycznie zmniejszyć pomieszczenie i stworzyć bardziej przytulną atmosferę zalecamy zastosowanie czarnego tła. Ciekawy efekt możemy uzyskać utrzymując w stylistyce czarno – białej całe wnętrze. Idealnym uzupełnieniem będą odgrywać dodatki np. w odcieniach szarości.

– radzi Joanna Ciecierska – stylistka marki Ceramstic.

dekor_morocco_2

dekor_morocco_1