Klasyczne wnętrze w domowym wydaniu.

kuvhnia z jadalnią,

Przytulna klasyka – te dwa słowa najlepiej odzwierciedlają najnowszą realizację pracowni Arte Architekci, w której partnerem wykonawczym była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

Klasyka bez pretensjonalizmu.

Dom znajduje się na przedmieściach Białegostoku. Właściciele – małżeństwo z dwójką dzieci wymarzyli sobie wnętrze eleganckie, z optymistycznym klimatem i co najważniejsze wnętrze bez zbytniego pretensjonalizmu. Projekt wykonała Karolina Żakiewicz z pracowni Arte Architekci, jednak końcowy efekt to owoc współpracy z właścicielką domu, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem przy pracach projektowych. Finalnie wnętrze urządzone jest w klasycznym stylu, chociaż można odnaleźć tu również sporo nowoczesnych akcentów.

klasyczne wnetrze 1 klasyczne_wnetrze_2 klasyczne_wnetrze_3

Detal jest najważniejszy.

Klasyka została zręcznie przełamana designerskimi meblami, industrialnym oświetleniem i fantazyjną grafiką ścienną. Wbrew pozorom każdy z elementów jest spójny i przemyślany. Całość prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Ogromna w tym zasługa dbałości o detal wykończenia i zindywidualizowany charakter koncepcji przestrzeni. Wszystkie meble w domu powstały według projektu Karoliny Żakiewicz, a każda element wystroju pełni we wnętrzu swoją rolę.

klasyczne_wnetrze_4 klasyczne_wnetrze_5 klasyczne_wnetrze_6

Klasyczny charakter aranżacji podkreślają stylizowane meble, frezowane fronty kuchenne, dekoracyjne tapety z subtelnym motywem roślinnym i geometrycznym (tapeta z kolekcji Piano marki Khroma oraz z kolekcji Luxury marki Rasch zakupione w salonie Dekorian) czy patynowana, stalowa balustrada przy schodach.

Koniakowy odcień podłogi efektownie kontrastuje z bielą ścian, drzwi i mebli kuchennych. Z kolei przytulny klimat wnętrza współtworzą odkryta cegła, piękne dębowe podłogi marki Nobifloor z kolekcji Standard ( wzór Gold Brown Oiled Oak Satin; zakupiony w salonie Dekorian) oraz miękkie, puszyste wykładziny dywanowe marki Epic Carpets z kolekcji Beauty i Gentle Essence (więcej informacji na www.epiccarpets.pl ).

Pod względem kolorystycznym architektka postawiła na ciepłe kolory neutralne – kremy, beże, brązy ( kolory z palety Para Paints, matowa farba Elite 4000 ), które dobrze korespondują z klasyczną stylistyką.

klasyczne_wnetrze_7 klasyczne_wnetrze_8 klasyczne_wnetrze_9

Więcej informacji na temat pracowni Arte Architekci znaleźć można na www.artearchitekci.pl.
Z ofertą salonów Dekorian zapoznać się można na stronie internetowej www.dekorian.pl.