Klimatyczne mieszkanie w Sopocie.

salon przedzielony zabudową meblową

Mieszkanie w Sopocie to najnowsza realizacja pracowni architektonicznej JT Grupa. Znajdziemy tutaj nadmorskie akcenty, surowy kamień i skandynawski design w najlepszym wydaniu. Projektanci postawili na spokojne barwy. Szarości i biel połączyli z naturalnym drewnem. W mieszkaniu unosi się przytulny i lekko tajemniczy klimat. Przechodząc przez niedługi korytarz trafiamy do kuchni, która połączona jest z salonem.

Punkt centralny.

Salon z kuchnią przedzielone są ścianką, która pełni funkcję szafy. Kuchnia urządzona jest prosto i przejrzyście. Biel skontrastowana jest z ciemnym drewnem. W salonie przepięknie prezentuje się stół Gubi.dk Aoyama oraz krzesła Pedrali Laja 880. Uroku wnętrzu dodają również niezwykle efektowne lampy Nornamm Copenhagen oraz konsola Porada Ziggy. Do wypoczynku zachęca sofa BoConcept Carlton oraz fotel z salonu Maxalto Febo. Stoliki kawowe to Muuto Around. Szara kolorystyka przełamana jest czernią i drewnem. Nadmorski klimat tworzą tutaj wysokie okna ozdobione funkcjonalnymi, białymi okiennicami.

mieszkanie w sopocie 1 mieszkanie_w_sopocie_2 mieszkanie_w_sopocie_3 mieszkanie_w_sopocie_9

Kojąca sypialnia.

Z salonu trafiamy do pierwszej sypialni. Mimo niewielkich rozmiarów jest niezwykle komfortowa. Szara betonowa ściana i tapicerka łóżka została umiejętnie zestawiona z białą szafą oraz lamperią. Aby przełamać surowość architekci umieścili w rogu sypialni drewniany kącik z blatem oraz zasłony z florystycznym motywem. Sypialnię ozdabiają również stoliki nocne Poliform Onda oraz kinkiety Alma Light Flat Round. Blaty stolików wykonane są z marmury nawiązując tym materiałem do konsoli w salonie oraz ścian w łazience.

mieszkanie_w_sopocie_4 mieszkanie_w_sopocie_5

Łazienka w marmurze.

Jasne i obszerne wnętrze jest niezwykle funkcjonalne. Lustro znajdujące się również na frontach szafek dodatkowo optycznie powiększa całą przestrzeń. Znalazło się tutaj miejsce na dużą podwójną umywalkę z lustrem, WC, bidet, wannę i przeszklony prysznic. Biel, marmur i francuskie asymetryczne płytki ręcznie formowane oraz wypalane robią niesamowite wrażenie.

mieszkanie_w_sopocie_6 mieszkanie_w_sopocie_7 mieszkanie_w_sopocie_8

Miejsce dla gości.

Znalazło się tutaj także miejsce na gościnną sypialnię, którą projektanci urządzili bardzo przytulnie. Szary połączony z niebieskim, zielonym oraz bielą, klimatyczny obraz z widokiem na morze oraz  tapeta w kratę umieszczona jedynie na górnej partii ścian tworzą niezwykłą atmosferę tego wnętrza.

mieszkanie_w_sopocie_10