Krzesła z kolekcji new Comer.

New Comer to kolekcja krzeseł i stołów, które powstają w fabryce w Katalonii pod marką La Forma. Nogi krzeseł wykonane są bukowego drzewa. Siedziska i oparcia natomiast wykonane są z polipropylenu lub obszyte są różnymi tkaninami za pomocą techniki patchwork.

Polipropylen

Rigel to krzesło z kolekcji new Comer. Nogi wykonane są drewna bukowego, które zabezpieczone jest bezbarwnym lakierem. Siedzisko wykonane jest z polipropylenu w kolorze białym lub szarym. Do krzeseł Rigel można dokupić okrągły stolik, którego blat wykonany jest także z polipropylenu. Będzie to idealny zestaw do wnętrz urządzonych w stylu retro. Ponieważ blat stołu jest biały najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie dwóch krzeseł w różnej kolorystyce. Pomalowanie ścian na ciemno szary kolor pozwoli zrównoważyć tą konfigurację.

Krzeslo_Rigel

Patchwork

Argela to krzesło, którego górna część obszyta jest techniką typu patchwork. W połączeniu z bukowymi nogami projektanci uzyskali bardzo interesujący efekt. Technika patchwork nawiązuje do ekologii i recyklingu. Ponieważ połowa siedziska obszyta jest czarno-białymi fragmentami tkanin dobrym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian salonu w dwóch przeciwstawnych kolorach, na przykład grafitowym i kremowym. Warto też postawić na wystrój minimalistyczny oraz awangardowy.

Krzeslo_Argela