Najbardziej magiczne miejsce na świątecznej mapie Polski

Jeśli chcecie poczuć magiczny klimat świąt nie musicie wybierać się aż do wioski Św. Mikołaja w Laponii. Jest na mapie Warszawy wyjątkowe miejsce, które sprawia, że zarówno dzieci jak i dorośli przenoszą się do zaczarowanej krainy rodem z bieguna północnego. Sprawdź, jakie w tym roku atrakcje czekają na Was we Flora Point!
Flora Point to wyjątkowe centrum ogrodnicze, które stworzone zostało z miłości do roślin. Oferuje rośliny i dekoracje do domu i ogrodu w niespotykanym asortymencie. Corocznie przemienia się ono w bajkową krainę spełniającą świąteczne marzenia z dzieciństwa. Niesamowity wystrój, feeria barw, niezwykłych dekoracji i rozbudowanej, interaktywnej scenografii pozwala poczuć się jak w miejscu nie z tej ziemi. Doceniają to klienci z całej polski, którzy co roku przyjeżdżają tam w poszukiwaniu świątecznych inspiracji. Jakie atrakcje czekają na nas w tym roku?

Poczuj się jak w Courchevel

W jednym z tematycznych „pokoi” będziemy mogli pouczyć się jak w słynnym alpejskim kurorcie narciarskim – Courchevel. Odnajdziemy w nim biało-złote dodatki przeplatane granatem, czernią i błękitem. Jest to kontynuacja tego, co zobaczymy już na samym wjeździe do sklepu – złotej miniaturki helikoptera lądującego na lotnisku ze świątecznymi prezentami. Przed wejściem czekają nas prawdziwe wagoniki narciarskie oznaczone nazwą kurortu, skuter śnieżny oraz psi zaprzęg, w którym można usiąść i zrobić sobie zdjęcie na tle realistycznej fototapety stoku narciarskiego.

Dziadek do orzechów

Każdy z nas choć raz słyszał o baśniowym świecie dziadka do orzechów. W tym roku możemy wejść do niego i poczuć się jak w zupełnie innej bajce! Siedzące przy pięknie udekorowanym stole zwierzęta, ubrane w niesamowite mundury robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Znajdziemy tutaj także tytułowych dziadków do orzechów w najróżniejszych rozmiarach i kolorach. Niektóre z nich są nawet dwumetrowe! Wejście do tego pokoju powoduje przypływ całkowicie dziecięcej radości.

Pink Forest

Podążaj za leśnym skrzatem, a… dojdziesz do różowego lasu, czyli 3-go z pokoi. Z tego miejsca ciężko będzie wyjść każdej dziewczynce – niezależenie od wieku. Dopracowany w każdym calu „Pink Forest” zachwyca mnogością szczegółów i detali. Utrzymany w konwencji różu idealnie współgra z leśną scenerią. Zobaczymy w nim m.in. jak skrzaty robią sobie przyjęcie na pieńku pod wielkich rozmiarów różowym muchomorem, z półki zerka na nas biały pegaz, a po środku obracają się różowe choinki.

Święta w otoczeniu natury

Jeżeli jesteśmy miłośnikami natury to w ostatnim z pokoi przeniesiemy się do lasu porośniętego mchem i drzew, z których zerkają na nas wielkie puchacze. Znajdziemy także elementy dekoracyjne nawiązujące do natury jak zwierzęta, grzyby czy ślimaki. Zielone bombki i leśne dekoracje na stole mogą być ciekawą alternatywą dla tegorocznych dekoracji.

 

A na zewnątrz…

Oprócz niesamowitych, pełnych inspiracji, dekoracyjnych pokoi czekają na nas atrakcje, które wywołują najwięcej emocji wśród najmłodszych. Misie polarne z pluszowymi pingwinkami oraz rozśpiewane, reniferowe trio, które w otoczeniu świeżych choinek zaśpiewa nam świąteczne hity na życzenie. We Florze znajdziemy także skrzynkę na listy do Świętego Mikołaja, dlatego każde odwiedzające sklep dziecko może wrzucić ten napisany przez siebie. Dużo emocji wywołuje też makieta górskiego miasteczka. Zachwyca szczegółowością i starannością wykonania – od lodowiska, na którym jeżdżą malutkie postacie, po stok górski z szusującymi na nim narciarzami.

„Świąteczny czas we Flora Point to spełnianie naszych dziecięcych fantazji. Staramy się, by ten okres w roku był szczególnie wyjątkowy, i by każdy mógł poczuć się magicznie w naszym sklepie. Nic nie cieszy nas bardziej niż moment, w którym widzimy uśmiech na twarzach dzieci i błysk w oku dorosłych, którzy odnajdują w sobie tą dziecięcą radość. To właśnie ta chwila sprawia, że w kolejnym roku chcemy zaskakiwać jeszcze bardziej.”

– mówi Mateusz Kaszuba, jeden z właścicieli Flora Point.

Nie trzeba odbyć dalekiej podróży, by odnaleźć wyjątkową magię świąt. Flora Point to miejsce, które warto odwiedzić nie tylko ze względu na niesamowitą scenografię, która wywołuje zachwyt i uśmiech na ustach dzieci i dorosłych. To również właściwy kierunek, jeśli chcecie znaleźć niepowtarzalne inspiracje do udekorowanie domu, które wprawią rodzinę i znajomych w zachwyt – i pozwolą otoczyć się świąteczną magią na co dzień. To co? Macie już plany na najbliższy weekend?
www.florapoint.pl

Flora Point to rodzinna, pełna tradycji firma działająca od 1993 roku. Stworzona została przez Państwa Izabelę i Andrzeja Kaszubów – ogrodników z wykształcenia i zamiłowania.
Flora Point
Ul. Mrówcza 212
04—697 Warszawa