Livolo – nowoczesność we wnętrzu.

nowoczesny salon

Efektowne wnętrze to nie tylko nowoczesne meble oraz materiały. Ogromny wpływ na jego funkcjonalność oraz wygodę użytkowania wywierają zastosowane rozwiązania. Dotyczy to wszystkich instalacji, w tym elektryki. Tę ostatnią można unowocześnić dzięki dotykowym włącznikom Livolo. Inwestorów przekonuje ich funkcjonalność i elegancka stylistyka.

Dotykowe włączniki światła to kwintesencja nowoczesności. Dodają wnętrzu charakteru i stanowią jego wyróżnik pośród nieruchomości o tradycyjnym wystroju. Ogromne znaczenie dla użytkowników ma również wygoda, jaką są w stanie zagwarantować. Czego jeszcze możemy po nich oczekiwać?

Włączniki Livolo – wprowadzenie

Włączniki Livolo cechuje efektowny, minimalistyczny, a zarazem nowoczesny design. Wykonane z hartowanego szkła, które płasko przylega do powierzchni ściany, imponująco prezentują się we wnętrzu i wprowadzają do niego powiew luksusu. Są też bardzo wygodne w użytkowaniu. Do włączenia oświetlenia wystarczy delikatne dotknięcie panelu sterowania opuszkiem palca. Zlokalizowane centralnie na nim kółko zaświeci się wtedy na niebiesko, a po jego wyłączeniu na czerwono.

Minimalistyczna obudowa włącznika doskonale współgra ze stylistyką aranżacji utrzymanych w stylu nowoczesnym. Jeśli jednak panele dotykowe wprowadzimy do pomieszczeń urządzonych w innym stylu, podniesiemy standard ich wykończenia i otrzymamy ciekawy akcent stylistyczny.

Obudowa paneli dotykowych dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu bez problemu można je dopasować do własnych wymagań, co powinno ucieszyć inwestorów o różnych oczekiwaniach. Na stronie sklepu internetowego Gajwer.pl, znajdziemy osprzęt w kolorze białym, czarnym, złotym oraz szarym.

Zalety dotykowych włączników

Osprzęt Livolo ma wiele atutów. Jednym z nich jest wysoka jakość i trwałość, którą gwarantuje zastosowany do produkcji włączników materiał. Odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne może posłużyć przez wiele kolejnych lat, nie tracąc przy tym nic ze swej estetyki oraz funkcjonalności.

Kolejna zaleta to szczelność obudowy. Ta gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników przy przypadkowym zachlapaniu wodą. Atutem jest także podświetlany panel. Dzięki niemu inwestor z łatwością zlokalizuje włącznik światła w ciemności, co pozwoli uniknąć potencjalnie niebezpiecznych wypadków.

Efektowny wygląd i bezpieczeństwo to jednak nie wszystko. Duże znaczenie dla funkcjonalności osprzętu Livolo ma jego modułowa budowa. Dzięki niej w wielokrotnej ramce można zamontować włączniki światła, przyłącza multimedialne oraz gniazda elektryczne. Ten sam producent oferuje też utrzymane w takiej samej stylistyce panele dotykowe przeznaczone do sterowania roletami oraz żaluzjami, a także ściemniacze światła.

Wygodę, jaką można zyskać, montując włączniki Livolo, trudno przecenić. Zapewnia ją między innymi możliwość zdalnego sterowania oświetleniem. W tym celu należy wybrać włączniki oznaczone literą „R”, czyli modele, które mogą być użytkowane w połączeniu z pilotem. Nie trudno wyobrazić sobie pomieszczenia, w których taki osprzęt mógłby znaleźć zastosowanie.

Na zakończenie

Choć osprzęt Livolo pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, dość szybko zyskał grono zadowolonych użytkowników. Znajdziemy wśród nie tylko właścicieli nowoczesnych mieszkań, ale również wielu innych inwestorów, którzy cenią minimalistyczny design i funkcjonalne rozwiązania. Możliwość łączenia dotykowych włączników z innymi elementami osprzętu Livolo pozwala utrzymać we wnętrzu spójną stylistykę i podnosi standard wykończenia mieszkania.