Designerski powrót do przeszłości z lampką Lumica.

Lampka Lumica to oryginalne i bardzo klimatyczne oświetlenie. Wykonywana jest ręcznie przez polskich rękodzielników dzięki czemu każda z nich jest niepowtarzalna. Wyszukany design i prosta forma sprawia, że Lumica to bardzo ciekawa propozycja.

Lumica to odpowiednik klasycznych lampek ze Stanów Zjednoczonych z lat 50 i 60 XX wieku. Łączy w sobie oryginalny styl i wysoką jakość. Dostępna jest na indywidualne zamówienie – można samemu skonfigurować kolorystykę oraz rodzaj materiału z którego jest wykonana. Głównym tworzywem jest ceramika oferowana w dwóch nawjażniejszych kolorach: czarnym i białym. Z czasem producent zapowiada wprowadzenie więcej kolorów do wyboru. Podstawkę można wybrać w wersji mosiężnej, stalowej lub aluminiowej.

zarowki-edisona-1
lampka_lumica-1

Lampka Lumica wprowadzi nas w tajemniczy klimat przeszłości. Wszystko dzięki oryginalnej żarówce Edisona, która utrzymana jest retro stylu. Żarówki można nabyć w przeróżnych kształtach: Tuba, Standard i Big Twist. W środku nich znajduje się kilkukrotnie opleciony, węglowy żarnik, który rozgrzewając się od jasno-pomarańczowego do intensywnego, żółtego koloru, tworzy przyjemny klimat w pomieszczeniu.
W komplecie jest również przewód o długości 2,5 metra który dostępny jest w wielu kolorach. Lampka wyposażona jest także w ściemniacz, który pozwoli dopasować odpowiednią intensywność światła. Ściemniacz jest elementem analogowym i delikatnie szumi (przez jego cewki przepływa prąd) co nadaje wyjątkową atmosferę przeszłości we wnętrzu.

Po więcej informacji zapraszamy do sklepu internetowego ByLight.pl

Zapisz