Najnowsze projekty Metal Story.

Metal Story to polska marka, która tworzy bardzo oryginalne meble.  Wykonywane są  one ręcznie przez najlepszych rodzimych rzemieślników, a do ich produkcji wykorzystywane są głównie metal oraz drewno.

 

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o Metal Story to zapraszam do przeczytania artykułu Drewno i metal – idealne połączenie. Znajdziecie tam garść najważniejszych informacji.

Najnowsze projekty tej marki nie odbiegają od reszty kolekcji. Są one wyraziste, oryginalne i mimo, że wpisują się mocno w klimaty industrialne to tak na prawdę odnajdą się w  sporej liczbie wnętrz urządzonych w zupełnie innej stylistyce. Na przykład stół „Richmond 2” to idealny mebel do loftów, ale również do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Połączenie modrzewiowego blatu z polerowaną i lakierowaną stalą robi niesamowite wrażenie.

Zachwycający jest także najnowszy regał „San Diego”, który jest koronnym przykładem ukazującym, że drewno i metal jest naprawdę idealnym połączeniem.

Dla fanów mocno industrialnych klimatów Metal Story przygotował szafkę „Denver”, która  wykonywana jest w 100% z blachy i stali ręcznie polerowanej i lakierowanej wysokiej jakości lakierem.

industrialny_stol_richmond_3

industrialny_stol_richmond_1
Stół Richmond 2 – Metal Story
industrialny_stol_richmond_2
Stół Richmond 2 – Metal Story
industrialna_polka_scienna_sandiego_1
Regał San Diego – Metal Story
industrialna_polka_scienna_sandiego_2
Regał San Diego – Metal Story
industrialna szafka denver 1
Szafka Denver – Metal Story
industrialna szafka denver 2
Szafka Denver – Metal Story