Łazienki „z pazurem” od Grupy Tubądzin.

Gdyby przed urządzeniem swojej wymarzonej łazienki każdy z nas miał zdecydować: „nudna” czy „odważna” aranżacja, większość wybrałaby tą drugą opcję. Zastanawiające jest więc dlaczego większość polskich łazienek urządzona jest zwyczajnie i bez polotu. Być może wolimy jednak klasyczne i sprawdzone rozwiązania z obawy przed nieudanym efektem końcowym. Mimo wszystko warto jednak zaryzykować i postawić na coś bardziej odważnego, na aranżację, która szybko się nam nie znudzi. Oto dwie inspiracje właśnie takich odważnych łazienek od Grupy Tubądzin.

 

Vampa

Vampa to kolekcja inspirowana maleńkimi pikselami. Piksele zatopione są w strukturze płytek. Mieniące się drobne punkciki powiększają optycznie przestrzeń i tworzą niesamowity efekt wizualny. Wisienką na torcie są dekory z motywem metropolii tętniącej nocnym życiem. W takiej aranżacji łazienkowej nie powinno zabraknąć również oryginalnych i odważnych dodatków.

odwazna_aranzacja_lazienki_vampa_1a odwazna_aranzacja_lazienki_vampa_1b odwazna_aranzacja_lazienki_vampa_prev

Shabby Chic

Seria tych płytek należy do kolekcji Livingstone. Ich nazwa nawiązuje do stylu stosowanego w urządzaniu wnętrz „Shabby Chic”, który polega na wykorzystaniu starych lub celowo postarzanych przedmiotów. Płytki znakomicie imitują fakturę nieco starego, podniszczonego drewna. W połączeniu z betonową kolekcją Cement Worn stworzą oryginalną łazienkę „z pazurem”.

odwazna_aranzacja_lazienki_shabby_chic_1b

odwazna_aranzacja_lazienki_shabby_chic_1a