Meble łazienkowe na wymiar – zalety rozwiązania.

W zasadzie każdą łazienkę można zagospodarować w taki sposób, by była funkcjonalna. Zazwyczaj jest to jednak małe pomieszczenie, co oznacza ograniczenia aranżacyjne. Dlatego najlepiej zainwestować w meble łazienkowe na wymiar. Są one droższe, ale mają wiele zalet. O niektórych z nich być może nawet nie pomyślałeś. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się właśnie na to rozwiązanie!

Meble łazienkowe na wymiar – czy warto?

Obecnie w sklepach meblarskich można znaleźć bardzo szeroki wybór mebli łazienkowych, co jeszcze 20 lat temu było nie do pomyślenia. Można tam znaleźć naprawdę ciekawe, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie rozwiązania. Poza tym zazwyczaj meble łazienkowe są dostępne w bardzo różnych rozmiarach, co ułatwia ich dopasowanie do każdej przestrzeni. Czy jednak na pewno? Łazienki, szczególnie te w blokach mieszkalnych, bardzo często są malutkie i mają nietypowe kształty. Należy też wziąć pod uwagę ograniczenia wynikające z położenia przyłączy, których przesunięcie jest pracochłonne i kosztowne. Dlatego zmieszczenie gotowych elementów wyposażenia w łazience w bloku może być bardzo trudne. Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, rzadko można do maksimum wykorzystać dostępną przestrzeń. Dlatego meble łazienkowe na wymiar są tak popularne mimo swojej wyższej ceny.

Najważniejsze zalety mebli łazienkowych na wymiar

Mimo ogromnego wyboru w sklepach meble łazienkowe na wymiar są bardzo popularne. Dlaczego? Powodów jest kilka.

  • Idealne dopasowanie – meble do łazienki na wymiar idealnie spełnią Twoje potrzeby. Możesz wybrać liczbę i wymiary szafek, półek, szuflad itp., tak by wygodnie przechowywać wszystkie potrzebne rzeczy.
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni – w łazience zwykle każdy centymetr sześcienny jest na wagę złota. Jak upewnić się, że zostanie ona dobrze wykorzystana? Rozwiązaniem są tylko indywidualnie zaprojektowane i wykonane meble.
  • Unikalna stylistyka – jeśli marzy Ci się niepowtarzalne wnętrze, meble łazienkowe na wymiar to jedyny słuszny wybór. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że nie zobaczysz podobnej łazienki u rodziny, przyjaciół czy sąsiadów.
  • Trwałość – producent mebli łazienkowych zaproponuje Ci różne rozwiązania w zakresie materiałów i wykończenia mebli. Zwykle są to materiały zapewniające znacznie wyższą trwałość niż w przypadku gotowych rozwiązań. Z tego powodu meble na wymiar są inwestycją na dłużej.
  • Porządek i wygoda – jeśli nie przepadasz za sprzątaniem, warto wybrać meble łazienkowe na zamówienie. Mogą być one wykonane w taki sposób, by w pomieszczeniu nie tworzyły się zakamarki zbierające kurz czy wilgoć. Dzięki temu znacznie łatwiej utrzymać porządek i czystość.

Szafki łazienkowe na wymiar

Łazienka, w której przestrzeń jest wykorzystana do maksimum, a ustawienie poszczególnych elementów nie tworzy trudnych do sprzątania zakamarków? To możliwe, jeśli zdecydujesz się na meble na wymiar.

Gdzie kupić meble łazienkowe na wymiar – Łódź

Meble łazienkowe na wymiar najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta (https://portameble.pl/). Gwarantuje to szeroki wybór rozwiązań oraz stały nadzór nad jakością wykonywanych elementów. W Łodzi i okolicach warto skorzystać z oferty Porta Meble. Firma tworzy meble łazienkowe na zamówienie od A do Z, oferując również przygotowanie projektu i montaż. Przed rozpoczęciem realizacji otrzymasz wizualizację 3D gotowej łazienki – zupełnie za darmo! Ponadto producent jest ceniony za wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i bardzo szeroką gamę rozwiązań. Dzięki własnej stolarni proponuje też konkurencyjny czas realizacji zamówień.