Psst! Słyszałaś o technice wolnego gotowania Slow Cooking? Kliknij TUTAJ!

Magnetika – meble, które przyciągają.

półki na magnes, meble

Włoska marka Ronda Design stworzyła niezwykle interesującą kolekcję mebli Magnetika. Kolekcja  to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala swobodnie kreować codzienną przestrzeń domową oraz biurową.

Nowoczesne meble, które mają moc przyciągania.

Magnetika to system składający się z magnetycznych paneli ściennych, półek i akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu siły magnetycznej możemy w nieograniczony sposób kreować przestrzeń łącząc moduły, przekładając półki i zmieniając całkowicie funkcje regałów. System składa się z wielu akcesoriów dedykowanych do przeróżnych stref. Nie ma więc najmniejszego problemu z zaaranżowaniem sypialni, salonu, kuchni, pokoju dla dziecka, przestrzeni komercyjnej czy nawet łazienki.

system_meblowy_magnetika_5 system_meblowy_magnetika_6

Meble szyte na miarę.

System Magnetika to inteligentne i bardzo proste rozwiązanie, które wychodzi na przeciw naszym zmieniającym się potrzebom i gustom. Metalowe panele ścienne dostępne są w różnych rozmiarach. Dostępna jest również bogata gama wykończeniowa: stal nierdzewna, drewno, metal, lakier czy płyty melaminowane. Na uwagę zasługuje także szeroki asortyment akcesoriów magnetycznych. Aby dokonać metamorfozy nie będą potrzebne żadne gwoździe, wkręty czy śruby. System meblowy Magnetika można w swobodny sposób dostosować do osobistych potrzeb dowolnie aranżując elementy o różnych kolorach i wzorach. Producent zadbał również o łatwą możliwość zmiany wyglądu paneli poprzez zastosowanie specjalnej powłoki magnetycznej.

system_meblowy_magnetika_3 system_meblowy_magnetika_4

Trwałość i bezpieczeństwo.

System mebli Magnetika funkcjonuje dzięki wykorzystaniu siły magnetycznej. Meble mają duży udźwig. Ich nośność wynosi odpowiednio 5kg i 7kg. Meble są bardzo stabilne dzięki temu, że zostały wyposażone w dodatkowy system antypoślizgowy. Producent zadbał również o bezpieczeństwo nośników magnetycznych takich jak karty kredytowe czy elektronika.

system_meblowy_magnetika_1 system_meblowy_magnetika_2

Wyłącznym dystrybutorem Ronda Design w Polsce jest BandItDesign.pl.

Przeczytaj też