Hobbystyczny poszukiwacz dobrego designu oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich.

Oto najbardziej zwariowane łóżka dla dzieci jakie kiedykolwiek widzieliście. Jeśli zobaczą je Wasze pociechy to na pewno zapragną mieć takie cuda w swoich pokojach. Samochód, muszla, balon to tylko niektóre pomysły, które przygotowała portugalska marka Circu, która tworzy magiczne meble i dodatki przeznaczone do pokojów dla dzieci. Zresztą zobaczcie sami.

Mała Syrenka

Pierwsze łóżko w kształcie muszli przeznaczone jest dla małej syrenki. Zadaniem muszli jest ochrona pereł przed siłami matki natury. Tak jak prawdziwa muszla to magiczne łóżko chroni małą dziewczynkę przed sennymi koszmarami i pozwala jej marzyć o byciu podwodną księżniczką. Łóżko posiada także oświetlenie.

łóżko_dla_dziewczynki_muszla

fot. circu.net

łóżko_dla_dziewczynki_muszla_2

fot. circu.net

Van

To łóżko jest idealne do tego aby pobudzić wyobraźnię dziecka. Bun Van – symbol wolności i zabawy – magiczny i kultowy samochód, który jest nie tylko zwariowanym łóżkiem, ale również miejscem przeznaczonym do miłego spędzania dnia. Oprócz miejsca do spania w Vanie znalazło się również miejsce na kilka schowków, telewizor, sekretarzyk, mini bar oraz sofę. Po prostu genialne!

reklama magazyn lifestyleowy
łózko_dla_chłopca_samochód_1

fot. circu.net

łózko_dla_chłopca_samochód_2

fot. circu.net

Balon

Łóżko oraz sofa Fantasy Air Balloon  zainspiruje dzieci do przeniesienia się w świat niesamowitych przygód. Łóżko przeznaczone jest dla małych chłopców i dziewczynek, a kiedy dorosną można z powodzeniem przekształcić je w sofę dla nastolatków. Kosz tego balona wykonany jest przy pomocy najlepszych technik wikliniarskich. I jak Wam się podoba?

łóżko_balon

fot. circu.net

łóżko_balon_2

fot. circu.net