Najbardziej zwariowane łóżka dla dzieci.

łóżko dla dziecka, łóżko furgonetka,

Oto najbardziej zwariowane łóżka dla dzieci jakie kiedykolwiek widzieliście. Jeśli zobaczą je Wasze pociechy to na pewno zapragną mieć takie cuda w swoich pokojach. Samochód, muszla, balon to tylko niektóre pomysły, które przygotowała portugalska marka Circu, która tworzy magiczne meble i dodatki przeznaczone do pokojów dla dzieci. Zresztą zobaczcie sami.

Spis treści

Mała Syrenka

Pierwsze łóżko w kształcie muszli przeznaczone jest dla małej syrenki. Zadaniem muszli jest ochrona pereł przed siłami matki natury. Tak jak prawdziwa muszla to magiczne łóżko chroni małą dziewczynkę przed sennymi koszmarami i pozwala jej marzyć o byciu podwodną księżniczką. Łóżko posiada także oświetlenie.

łóżko_dla_dziewczynki_muszla
fot. circu.net
łóżko_dla_dziewczynki_muszla_2
fot. circu.net

Van

To łóżko jest idealne do tego aby pobudzić wyobraźnię dziecka. Bun Van – symbol wolności i zabawy – magiczny i kultowy samochód, który jest nie tylko zwariowanym łóżkiem, ale również miejscem przeznaczonym do miłego spędzania dnia. Oprócz miejsca do spania w Vanie znalazło się również miejsce na kilka schowków, telewizor, sekretarzyk, mini bar oraz sofę. Po prostu genialne!

łózko_dla_chłopca_samochód_1
fot. circu.net
łózko_dla_chłopca_samochód_2
fot. circu.net

Balon

Łóżko oraz sofa Fantasy Air Balloon  zainspiruje dzieci do przeniesienia się w świat niesamowitych przygód. Łóżko przeznaczone jest dla małych chłopców i dziewczynek, a kiedy dorosną można z powodzeniem przekształcić je w sofę dla nastolatków. Kosz tego balona wykonany jest przy pomocy najlepszych technik wikliniarskich. I jak Wam się podoba?

łóżko_balon
fot. circu.net
łóżko_balon_2
fot. circu.net