Mieszkanie i dom dobrze urządzone – gdzie szukać najlepszych rozwiązań?

Urządzasz mieszkanie i szukasz inspiracji? Interesują Cie nie tylko najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, ale również rozwiązania funkcjonalne i ergonomiczne? To wszystko, a nawet więcej, znajdziesz w serwisie homesquare.pl, który zaprowadzi Cię do świata dobrze rozplanowanej przestrzeni, modnych bibelotów i artystycznych inspiracji.

Duńska filozofia Hygge, styl postindustrialny, cegła na ścianie i nowojorski szyk – współczesne trendy w urządzaniu wnętrz są bardzo różnorodne i często potrafią przyprawić przeciętnego Polaka o zawrót głowy. Jesteś na etapie wykańczania domu lub urządzania mieszkania i nie wiesz, jakie rozwiązania wybrać? Marzą Ci się przytulne cztery kąty, ale jednocześnie czujesz pociąg do niekonwencjonalnych trendów? Sprawdź propozycje, jakie przygotował dla Ciebie profesjonalny portal o aranżacji wnętrz – www.homesquare.pl!

Dawka inspiracji

Serwis współpracuje z topowymi polskimi projektantami i architektami wnętrz, dzięki czemu zapewnia fachowe porady od najlepszych ekspertów. Znajdziesz tutaj inspiracje i produkty do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, sypialni, pokoju dziecięcego, jadalni, ale także na taras czy do ogrodu. Chcesz urządzić funkcjonalny gabinet do pracy? Marzy Ci się strefa relaksu w saunie? A może interesują Cię projekty domów jednorodzinnych? Na homesquare.pl znajdziesz sporą dawkę ciekawych informacji. Sprawdź dział z inspiracjami, a otrzymasz gotowe projekty wnętrz wraz z przykładowymi produktami, które można wykorzystać podczas urządzania pomieszczenia. Obok zamieszczone są ceny, a jedno kliknięcie przenosi Cię do sklepu, w którym można kupić dany produkt.

Nowości i katalog producentów

W serwisie regularnie zamieszczane są również aktualności o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tutaj artykuły dotyczące designu, wnętrz, nowoczesnych technologii czy rozwiązań architektonicznych. Szukasz producenta okien, podłóg lub mebli dziecięcych? Serwis homesquare.pl posiada bogaty katalog specjalistów – firmy, zajmujące się produkcją dekoracji i akcesoriów, oświetlenia, systemów drzwi i okien, montujące inteligentne rozwiązania i systemy zabezpieczające. Na portalu możesz także sprawdzić ofertę architektów i projektantów krajobrazu, wykonawców balustrad i schodów, mebli na zamówienie, jak również wybrać usługę profesjonalnego home stagingu, czyli przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Sprawdź szczegóły i zaaranżuj przestrzeń w oparciu o najnowsze trendy!