Moya- kolekcja mebli dla jedynaków i rodzeństwa.

pokój młodzieżowy, meble młodzieżowe

Moya to kolekcja mebli młodzieżowych, która oferuje sporo opcji aranżacyjnych. Meble, dzięki zróżnicowanym wariantom, możemy z powodzeniem wykorzystać do aranżacji zarówno pokoju jedynaka jak i rodzeństwa.

Kolekcja Moya charakteryzuje się jasną, stonowaną kolorystyką. Projektanci połączyli przyjemny dla oka odcień Dębu Bergamo i subtelną szarość (dekor Congo). Wygląda to dobrze. Uniwersalna kolorystyka pozwala wykorzystać kolekcję zarówno w pokojach, które urządzone są w barwnej manierze jak i we wnętrzach urządzonych w bardziej stonowanym i oszczędnym ubarwieniu. Szeroki wachlarz tych mebli pozwala zaaranżować praktycznie każdą przestrzeń, zarówno małe pokoje dla dzieci jak i te większe.

Co więc warto wybrać przy mniejszym metrażu?

Najlepiej zastosować biurko nastawne, które wsparte na pojemnej szafce z trzema szufladami zapewni sporo miejsca do przechowywania. Do narożnej szafy warto dopasować przystawkę z ustawnymi półkami, które pomieszczą książki, płyty i tym podobne przedmioty, a łóżko warto wybrać wyposażone w pojemnik na pościel.

kolekcja_mebli_mlodziezowych_moya_0

Do dużego pokoju

Warto tutaj dobrać wysoki regał, dodatkowe szafki oraz w zależności od potrzeb nawet szafkę na telewizor i konsolę do gier.

kolekcja_mebli_mlodziezowych_moya_3

Dla rodzeństwa

Tutaj najlepszym rozwiązaniem jest łóżko z szufladą, które wyposażone będzie w dodatkowy materac. Do takiego pokoju najlepiej jest wybrać największą szafę i dodatkowe półki wiszące o zróżnicowanych rozmiarach.

kolekcja_mebli_mlodziezowych_moya_2

Kolekcja Moya dostępna jest w salonach sieci Agata.